SUBARU BRZ
Bezpečnost

SUBARU BRZ Prstencové výztuže karoserie
SUBARU BRZ poskytuje nejen příkladnou kontrolu, ale i vysokou míru ochrany. Rámová konstrukce zvyšuje pevnost celé kabiny od střechy přes dveře a sloupky až po podlahu. Díky této konstrukci, podpořené intenzivním využitím vysokopevnostní oceli, je nárazová energie v případě nehody odvedena mimo prostor pro cestující.

Lehká karoserie
Díky jednoduchému konstrukčnímu návrhu a využití vysokopevnostní oceli jsme dokázali snížit hmotnost a současně zvýšit tuhost i přesnost podvozku. Ke snížení hmotnosti vozidla přispěla i hliníková kapota motoru, díky které se opět o něco snížilo těžiště.

SUBARU BRZ Skvělý výhled z vozu
Vůz, který je radost řídit, by měl vzbuzovat jistotu. Díky promyšlenému návrhu interiéru máte výjimečný výhled ze všech úhlů - pro maximální přehled o vašem okolí.

SUBARU BRZ Systém řízení stability vozu VSC
Tento vyspělý elektronický systém sleduje celou řadu senzorů - mj. brzdění, řízení a stáčení - abyste neztratili kontrolu nad situací ani ve chvílích, kdy se SUBARU BRZ jedete na samotné hranici možností.

SUBARU BRZ Airbagy SRS
Vrozeným rysem SUBARU BRZ je maximální míra kontroly a skvělý výhled z vozu. K vaší jistotě za volantem však přispívá i vědomí toho, že pokud by došlo na nejhorší, máte standardně v záloze čelní airbagy SRS, stejně tak jako boční a hlavové airbagy SRS, připravené ochránit vás před účinky nárazové energie. Standardní součástí bezpečnostní výbavy SUBARU BRZ je i kolenní airbag, který pomáhá lépe chránit dolní část končetin řidiče.

KONTAKTUJTE NÁS

SUBARU EMIL FREY: Subaru, Subaru Impreza, Subaru Outback, Subaru Legacy, Subaru Forester, Subaru XV, Subaru WRX STI, Subaru BRZ

Emil Frey Stodůlky
Pekařská 638/5
155 00 Praha 5
255 720 111

Emil Frey Černý Most
Skorkovská 1585
198 00 Praha 14
281 000 511


Copyright ©2015, Emil Frey ČR
Created by UpFront