SUBARU BRZ
Vybavení exteriéru

SUBARU BRZ

Výbojkové světlomety HID

Úchvatný design SUBARU BRZ je ještě posílen oslnivou čistotou výbojkových světlometů HID dodávaných na přání.

SUBARU BRZ

Ostřikovače světlometů

Výsuvné ostřikovače světlometů udržují světlomety čisté i za špatného počasí pomocí vysokotlakých trysek.

SUBARU BRZ

Mlhová světla

Mlhová světla s několika parabolami vyzařují široký a plochý proud světla s nižší mírou oslnění v mlze kvůli vyšší bezpečnosti jízdy.

SUBARU BRZ

Aerodynamická karoserie

Proudnicové tvary vozu nejsou jen na efekt. Díky propracovanému designu SUBARU BRZ činí součinitel aerodynamického odporu pouhých 0,27.

SUBARU BRZ

Zadní spoiler

Zadní spoiler podtrhuje sportovní naturel a díky němu je SUBARU BRZ ještě aerodynamičtější.

SUBARU BRZ

17" kola z hliníkové slitiny

Jsou nápadná a lehká zároveň; každé SUBARU BRZ Premium dostanete s litými koly, které snižují neodpruženou hmotnost a ještě dokáží přiostřit váš jízdní styl.

SUBARU BRZ

Vstup do vozu bez použití klíčku, spouštění motoru tlačítkem

SUBARU BRZ Premium dokážete nastartovat, aniž byste vyndali klíček ze své kapsy.

KONTAKTUJTE NÁS

ANO, souhlasím se zpracováním osobních údajů
NE, nesouhlasím se zpracováním osobních údajů Souhlas se zpracováním osobních údajů
I. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnosti Emil Frey ČR, s.r.o. (Správce) tedy bude oprávněn využívat osobní údaje k rozesílání nabídek, akcí, soutěží a jiných obchodních sdělení firmy Emil Frey pro značky Subaru, Kia, Suzuki, Toyota, Lexus po dobu 10let.
II. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů (jména, adresy, e-mailu a tel. čísla) ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších právních předpisů, a současně ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen "obecné nařízení o ochraně osobních údajů"), které nabývá účinnosti dnem 25. 5. 2018 společnosti Emil Frey ČR, s.r.o., se sídlem Pekařská 638/5, IČO: 45805270, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v [Praze], oddíl C, vložka 11870 jakožto správci (dále jen "Správce") a dalším třetím osobám určeným správcem jakožto zpracovatelům (zejména členům distribuční sítě správce) pro účel stanovený dále.
Účelem zpracování osobních údajů je jejich využití pro další obchodní a marketingovou činnost (obchodní nabídky, nabídky akce, soutěže), zejména pak pro průzkum trhu, statistické účely, sledování údajů o prodeji, poskytování poprodejních služeb a šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
Osobní údaje budou zpracovány po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu.
Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování.
Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas. zaškrtnutím políčka.
Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů
SUBARU EMIL FREY: Subaru, Subaru Impreza, Subaru Outback, Subaru Legacy, Subaru Forester, Subaru XV, Subaru WRX STI, Subaru BRZ

Emil Frey Stodůlky
Pekařská 638/5
155 00 Praha 5
255 720 111

Emil Frey Černý Most
Skorkovská 1585
198 00 Praha 14
281 000 511


Copyright ©2015, Emil Frey ČR
Created by UpFront