SUBARU BRZ
Vybavení interiéru

SUBARU BRZ

Vstup do vozu bez použití klíčku, spouštění motoru tlačítkem

SUBARU BRZ Premium dokážete nastartovat, aniž byste vyndali klíček ze své kapsy

SUBARU BRZ

Páčky řazení pod volantem

Standardně v modelech s automatickou převodovkou; umožňují bleskové řazení konečky prstů.

SUBARU BRZ

Sportovní otáčkoměr

Velký otáčkoměr umístěný uprostřed byl navržen pro pravé nadšence; jeho součástí je i číslicový rychloměr, abyste ihned viděli všechny informace nezbytné ke sportovní jízdě.

SUBARU BRZ

Audio soustava se 6 reproduktory

Výkonná audio soustava doslova probouzí hudbu v život. K dispozici je hned několik vstupů, včetně CD, USB a vstupní zdířky pro připojení vnějšího audio zařízení.

SUBARU BRZ

Dvouzónová automatická klimatizace

Pokroková soustava klimatizace umožňuje nastavit rozdílnou teplotu pro řidiče a spolujezdce v závislosti na osobních potřebách.

SUBARU BRZ

USB a vstupní zdířka pro další audio zařízení

Připojte zařízení přes konektor USB a můžete přehrávat svoji oblíbenou hudbu prostřednictvím audio soustavy vozidla. Nebo využijte audio konektor 3,5 mm k připojení prakticky libovolného přenosného přehrávače.

SUBARU BRZ

Vyhřívaná přední sedadla

Vyhřívání předních sedadel (výbava na přání) je skvělým pomocníkem v chladných dnech; umožňuje dva stupně nastavení - rychlé zahřátí, resp. uklidňující temperování.

SUBARU BRZ

Dva držáky nápojů vpředu

Flexibilní prostor pro dva kelímky nebo lahve; lze jej posouvat v podélném směru, resp. vyjmout, a vytvořit tak větší schránku k uložení drobností.

SUBARU BRZ

Kožené čalounění/Alcantara

Sportovní přední sedadla vás dokonale podrží i v těch nejprudších zatáčkách. Na přání je k dispozici čalounění v prémiové kůži a neklouzavém materiálu Alcantara. Sedadla se vyznačují nižším posazem, aby těžiště vozu bylo skutečně co nejníže.

SUBARU BRZ

Sklopná opěradla zadních sedadel

Takovou míru užitných vlastností byste od čistě sportovního modelu asi nečekali, nicméně po sklopení opěradel zadních sedadel je zde dost místa pro sadu závodních pneumatik nebo dva golfové vaky.

KONTAKTUJTE NÁS

SUBARU EMIL FREY: Subaru, Subaru Impreza, Subaru Outback, Subaru Legacy, Subaru Forester, Subaru XV, Subaru WRX STI, Subaru BRZ

Emil Frey Stodůlky
Pekařská 638/5
155 00 Praha 5
255 720 111

Emil Frey Černý Most
Skorkovská 1585
198 00 Praha 14
281 000 511


Copyright ©2015, Emil Frey ČR
Created by UpFront