SUBARU FORESTER
Design

K vašim službám.

Forester je stejně všestranný jako vy sami, a dokazuje to nabídkou snadných a rychlých konstrukčních řešení, která jsou odpovědí na nejrůznější situace a potřeby. Chytře řešená konstrukce zajišťuje optimální ovladatelnost v kombinaci s všestranným zavazadlovým prostorem, do kterého uložíte prakticky vše, na co si vzpomenete.

Optimální výhled.

SUBARU Forester

Nový Forester spojuje elegantní a moderní design s všestranným pohodlím. Po usednutí za volant zaznamenáte pozornost věnovanou každému detailu u prvků výbavy, které přispívají k celkově snadnému používání a ještě lepší funkčnosti. Lepší přehled o situaci daný vyšší pozicí nad vozovkou rovněž přispívá k jistotě za volantem díky nejlepšímu možnému výhledu z vozu.

Navržen s prostorem na rozdávání.

SUBARU Forester

Kabina Foresteru uvítá vás i vaše spolujezdce v moderním a pohodlném interiéru, jenž skýtá potřebnou prostornost i očekávanou všestrannost. Všechny užitečné prvky jsou ve Foresteru chytře rozmístěny tak, jak byste očekávali - v dokonalém souladu s vaším chováním a potřebami. Forester se svojí prostornou a promyšlenou koncepcí usnadní běžné každodenní úlohy a postará se o vaše pohodlí za volantem.

Informace. Zábava. Stále ve spojení.

SUBARU Forester

Vyrazit na cestu nutně neznamená nechat všechno za sebou. Zůstaňte nohama na zemi a nenechte se rozptylovat technologiemi, které vynikají intuitivním a snadným použitím. Forester vás udržuje ve spojení a v kurzu díky systémům pro palubní zábavu, navigaci a audio,které můžete snadno ovládat dotykem prstu nebo svým hlasem. A díky snadnému připojení chytrého telefonu či iPhonu nikdy nepřijdete o své playlisty nebo spojení s přáteli.

Všechny tvary. Všechny velikosti. Po celý den.

SUBARU Forester

Forester je dokonale připraven držet krok s vašimi potřebami, od dlouho plánované dovolené až po bezděčné turistické expedice. Do širokého zavazadlového prostoru pohodlně naskládáte čtyři velké kufry nebo i ty nejobjemnější potřeby pro vaši výpravu. Ke snadnému nakládání a vykládání přispívají elektricky ovládané páté dveře, širší dveřní otvory a snížené boční prahy. Potřebujete-li převážet delší předměty, můžete sklopit zadní sedadla dělená v poměru 60:40.

KONTAKTUJTE NÁS

SUBARU EMIL FREY: Subaru, Subaru Impreza, Subaru Outback, Subaru Legacy, Subaru Forester, Subaru XV, Subaru WRX STI, Subaru BRZ

Emil Frey Stodůlky
Pekařská 638/5
155 00 Praha 5
255 720 111

Emil Frey Černý Most
Skorkovská 1585
198 00 Praha 14
281 000 511


Copyright ©2015, Emil Frey ČR
Created by UpFront