SUBARU FORESTER
Design

K vašim službám.

Forester je stejně všestranný jako vy sami, a dokazuje to nabídkou snadných a rychlých konstrukčních řešení, která jsou odpovědí na nejrůznější situace a potřeby. Chytře řešená konstrukce zajišťuje optimální ovladatelnost v kombinaci s všestranným zavazadlovým prostorem, do kterého uložíte prakticky vše, na co si vzpomenete.

Optimální výhled.

SUBARU Forester

Nový Forester spojuje elegantní a moderní design s všestranným pohodlím. Po usednutí za volant zaznamenáte pozornost věnovanou každému detailu u prvků výbavy, které přispívají k celkově snadnému používání a ještě lepší funkčnosti. Lepší přehled o situaci daný vyšší pozicí nad vozovkou rovněž přispívá k jistotě za volantem díky nejlepšímu možnému výhledu z vozu.

Navržen s prostorem na rozdávání.

SUBARU Forester

Kabina Foresteru uvítá vás i vaše spolujezdce v moderním a pohodlném interiéru, jenž skýtá potřebnou prostornost i očekávanou všestrannost. Všechny užitečné prvky jsou ve Foresteru chytře rozmístěny tak, jak byste očekávali - v dokonalém souladu s vaším chováním a potřebami. Forester se svojí prostornou a promyšlenou koncepcí usnadní běžné každodenní úlohy a postará se o vaše pohodlí za volantem.

Informace. Zábava. Stále ve spojení.

SUBARU Forester

Vyrazit na cestu nutně neznamená nechat všechno za sebou. Zůstaňte nohama na zemi a nenechte se rozptylovat technologiemi, které vynikají intuitivním a snadným použitím. Forester vás udržuje ve spojení a v kurzu díky systémům pro palubní zábavu, navigaci a audio,které můžete snadno ovládat dotykem prstu nebo svým hlasem. A díky snadnému připojení chytrého telefonu či iPhonu nikdy nepřijdete o své playlisty nebo spojení s přáteli.

Všechny tvary. Všechny velikosti. Po celý den.

SUBARU Forester

Forester je dokonale připraven držet krok s vašimi potřebami, od dlouho plánované dovolené až po bezděčné turistické expedice. Do širokého zavazadlového prostoru pohodlně naskládáte čtyři velké kufry nebo i ty nejobjemnější potřeby pro vaši výpravu. Ke snadnému nakládání a vykládání přispívají elektricky ovládané páté dveře, širší dveřní otvory a snížené boční prahy. Potřebujete-li převážet delší předměty, můžete sklopit zadní sedadla dělená v poměru 60:40.

KONTAKTUJTE NÁS

ANO, souhlasím se zpracováním osobních údajů
NE, nesouhlasím se zpracováním osobních údajů Souhlas se zpracováním osobních údajů
I. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnosti Emil Frey ČR, s.r.o. (Správce) tedy bude oprávněn využívat osobní údaje k rozesílání nabídek, akcí, soutěží a jiných obchodních sdělení firmy Emil Frey pro značky Subaru, Kia, Suzuki, Toyota, Lexus po dobu 10let.
II. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů (jména, adresy, e-mailu a tel. čísla) ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších právních předpisů, a současně ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen "obecné nařízení o ochraně osobních údajů"), které nabývá účinnosti dnem 25. 5. 2018 společnosti Emil Frey ČR, s.r.o., se sídlem Pekařská 638/5, IČO: 45805270, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v [Praze], oddíl C, vložka 11870 jakožto správci (dále jen "Správce") a dalším třetím osobám určeným správcem jakožto zpracovatelům (zejména členům distribuční sítě správce) pro účel stanovený dále.
Účelem zpracování osobních údajů je jejich využití pro další obchodní a marketingovou činnost (obchodní nabídky, nabídky akce, soutěže), zejména pak pro průzkum trhu, statistické účely, sledování údajů o prodeji, poskytování poprodejních služeb a šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
Osobní údaje budou zpracovány po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu.
Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování.
Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas. zaškrtnutím políčka.
Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů
SUBARU EMIL FREY: Subaru, Subaru Impreza, Subaru Outback, Subaru Legacy, Subaru Forester, Subaru XV, Subaru WRX STI, Subaru BRZ

Emil Frey Stodůlky
Pekařská 638/5
155 00 Praha 5
255 720 111

Emil Frey Černý Most
Skorkovská 1585
198 00 Praha 14
281 000 511


Copyright ©2015, Emil Frey ČR
Created by UpFront