SUBARU FORESTER
Vybavení exteriéru

SUBARU Forester

18" kola z hliníkové slitiny

Forester v provedení 2.0XT a 2.0D SPORT je vybaven litými koly s více paprsky o průměru 18" a pneumatikami o rozměrech 225/55 R18.

SUBARU Forester

17" kola z hliníkové slitiny

Modely 2.0i Executive a 2.0D jsou standardně vybavena litými koly o rozměru 17" s pneumatikami pro spolehlivé cestování v každé roční době

SUBARU Forester

Automatické zapínání a vypínání světel

Díky světelnému čidlu se světlomety za šera automaticky zapnou. Po vyjmutí klíčku ze zapalování se světla vypnou.

SUBARU Forester

Ostřikovače světlometů

Výsuvné ostřikovače pomocí vysokotlakých trysek zajišťují maximální účinnost výbojkových světlometů (výbava na přání) i za špatného počasí.

SUBARU Forester

Mlhová světla

Mlhová světla s dvěmi parabolami slouží zároveň jako světla pro denní svícení; vyzařují široký a plochý proud světla s nižší mírou oslnění v mlze v zájmu vyšší bezpečnosti jízdy.

SUBARU Forester

Automatické stírání čelního skla s dešťovým čidlem

Automatické stěrače (výbava na přání) spolupracují s dešťovým čidlem, které rozpozná dopadající kapky vody a dokáže přizpůsobit interval a rychlost stírání hustotě deště.

SUBARU Forester

Vnější zpětná zrcátka s vestavěnými blikači s LED diodami

Upravená konstrukce, vč. vestavěných blikačů s LED diodami, je zárukou lepší viditelnosti; díky změně tvaru se zároveň snížila míra aerodynamického hluku.

SUBARU Forester

Nástup do vozu bez použití klíče, spouštění motoru tlačítkem

Bezklíčové nastupování v kombinaci se spouštěním motoru pomocí tlačítka (výbava na přání) umožňuje vůz odemknout, nastartovat a odjet, aniž byste vyndali klíč ze své kapsy či kabelky.

SUBARU Forester

Elektricky ovládané střešní okno

Velké střešní okno s ručně nastavitelnou clonou nabízí panoramatický výhled a čerstvý závan vzduchu pro cestující na předních i zadních sedadlech.

SUBARU Forester

Elektricky ovládané páté dveře

Natahování, stahování a zvedání si užijete dost venku při ježdění, šplhání i v běžném životě. Elektricky ovládané páté dveře vás této námahy částečně zbaví alespoň při nakládání. K automatickému otevření či zavření výklopné zádě můžete použít spínač na přístrojovém panelu, pátých dveřích nebo klíčku od vozidla.

KONTAKTUJTE NÁS

ANO, souhlasím se zpracováním osobních údajů
NE, nesouhlasím se zpracováním osobních údajů Souhlas se zpracováním osobních údajů
I. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnosti Emil Frey ČR, s.r.o. (Správce) tedy bude oprávněn využívat osobní údaje k rozesílání nabídek, akcí, soutěží a jiných obchodních sdělení firmy Emil Frey pro značky Subaru, Kia, Suzuki, Toyota, Lexus po dobu 10let.
II. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů (jména, adresy, e-mailu a tel. čísla) ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších právních předpisů, a současně ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen "obecné nařízení o ochraně osobních údajů"), které nabývá účinnosti dnem 25. 5. 2018 společnosti Emil Frey ČR, s.r.o., se sídlem Pekařská 638/5, IČO: 45805270, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v [Praze], oddíl C, vložka 11870 jakožto správci (dále jen "Správce") a dalším třetím osobám určeným správcem jakožto zpracovatelům (zejména členům distribuční sítě správce) pro účel stanovený dále.
Účelem zpracování osobních údajů je jejich využití pro další obchodní a marketingovou činnost (obchodní nabídky, nabídky akce, soutěže), zejména pak pro průzkum trhu, statistické účely, sledování údajů o prodeji, poskytování poprodejních služeb a šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
Osobní údaje budou zpracovány po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu.
Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování.
Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas. zaškrtnutím políčka.
Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů
SUBARU EMIL FREY: Subaru, Subaru Impreza, Subaru Outback, Subaru Legacy, Subaru Forester, Subaru XV, Subaru WRX STI, Subaru BRZ

Emil Frey Stodůlky
Pekařská 638/5
155 00 Praha 5
255 720 111

Emil Frey Černý Most
Skorkovská 1585
198 00 Praha 14
281 000 511


Copyright ©2015, Emil Frey ČR
Created by UpFront