SUBARU FORESTER
Vybavení interiéru

SUBARU Forester

Nástup do vozu bez použití klíče, spouštění motoru tlačítkem

Bezklíčové nastupování v kombinaci se spouštěním motoru pomocí tlačítka (výbava na přání) umožňuje vůz odemknout, nastartovat a odjet, aniž byste vyndali klíč ze své kapsy či kabelky.

SUBARU Forester

Automatické zapínání a vypínání světel

Díky světelnému čidlu se světlomety za šera automaticky zapnou. Po vyjmutí klíčku ze zapalování se světla vypnou.

SUBARU Forester

Výškově a podélně nastavitelný volant

Ideální pozici za volantem najdete díky možnosti jeho výškového i podélného seřizování.

SUBARU Forester

Ovládací prvky na volantu

Ovládací prvky na volantu umožňují řidiči pohodlně ovládat audio soustavu bez nutnosti pouštět volant z rukou. Nabízená hands-free sada s technologií Bluetooth se automaticky propojí s vaším chytrým telefonem, abyste se mohli plně soustředit na silniční provoz

SUBARU Forester

Sdružené přístroje

Přístrojový panel Foresteru byl navržen tak, aby rychle a intuitivně zprostředkoval veškeré důležité informace. Rychloměr i otáčkoměr vyniká skvělou čitelností, aby se řidič mohl co nejvíce věnovat situaci před vozem.

SUBARU Forester

Vylepšený multifunkční displej

Důležité informace týkající se vozidla a samotné jízdy jsou k dispozici na displeji, který je prakticky zabudován do přístrojového panelu. Zobrazují se i podrobné údaje o ekologičnosti jízdy a spotřebě - dokonce s možností porovnávání spotřeby mezi jednotlivými jízdami.

SUBARU Forester

Sedadlo řidiče elektricky nastavitelné v osmi směrech

Funkce elektrického nastavování v osmi směrech umožňuje řidiči rychle nalézt pohodlnou pozici za volantem.

SUBARU Forester

Hliníkové pedály

Forester v provedení 2.0XT a 2.0D SPORT je standardně vybaven stylovými sportovními pedály z hliníku, opatřenými gumovými výstupky. Stejné provedení má i nožní opěra po levé straně.

SUBARU Forester

Navigační systém

Pokročilý navigační systém s vylepšeným hlasovým ovládáním rychle a účinně navádí vaši trasu.

SUBARU Forester

Dotykové ovládání

Dotyková obrazovka umožňuje snadno pracovat s hudebními soubory, podobně jako na vašem chytrém telefonu. Stačí připojit smartphone prostřednictvím Bluetooth nebo využít zdířku USB a můžete vybírat hudbu přímo na dotykové obrazovce ve vozidle.

SUBARU Forester

SUBARU STARLINK

Systém palubní zábavy SUBARU STARLINK v roli chytrého palubního telefonu umožňuje poslech internetových rozhlasových stanic, pouštění mobilních aplikací pro vaši zábavu a mnoho dalšího. K ovládání slouží 7" dotyková obrazovka připomínající tablet, ovladače na multifunkčním volantu, anebo hlasové příkazy. Nemůžete-li naladit svoji oblíbenou hudbu, jednoduše připojte svůj iPhone, smartphone nebo jiný přenosný přehrávač do standardně dodávané vstupní zdířky AUX nebo USB.

SUBARU Forester

Dvouzónová samočinná klimatizace

Tento komfortní prvek výbavy napomáhá udržet teplotu v kabině přesně podle vašeho přání. K dispozici je samostatné nastavení teploty pro řidiče a předního spolujezdce..

SUBARU Forester

Tři napájecí zásuvky 12 V

Napájení dalších spotřebičů na palubě vozu usnadňují 12V zásuvky, které najdete na středové konzoli, ve schránce zabudované do středové konzoly a v zavazadelníku.

SUBARU Forester

Rozpoznávání hlasu

Díky pohodlné funkci pokročilého rozpoznávání hlasových pokynů se stačí dotknout ovladačů na volantu a přirozeným hlasem zadat pokyn k vyhledání bodu zájmu, zahájení hovoru či přehrávání oblíbených skladeb.

SUBARU Forester

Premiový audio systém Harman/Kardon

Systém s výkonem 440W a 8-mi reproduktory byl navržen pro ultimativní zvukové zážitky. Dva oválné reproduktory jsou umístěny v předních dveřích, další dva reproduktory v zadních dveřích.

SUBARU Forester

Připojení digitálních přístrojů

Zapojte svůj iPod nebo jiný přenosný přehrávač do standardně dodávané vstupní zdířky AUX nebo USB a můžete své digitální soubory snadno přehrávat pomocí audio soustavy Foresteru.

SUBARU Forester

Sklápění sedadel jedním dotykem

Pomocí spínačů v zavazadelníku lze automaticky sklápět jednotlivá opěradla zadních sedadel rozdělených v poměru 60:40, a tak velmi snadno zvětšit prostor pro zavazadla.

SUBARU Forester

Vysunovací kryt zavazadlového prostoru

Vysunovací a demontovatelný kryt zavazadlového prostoru je opatřen pevným a lehkým rámem z hliníku.

SUBARU Forester

Boční prahy

Boční prahy byly navrženy tak, aby ležely co nejníže, ale zároveň odolávaly nánosům špíny, aby váš Forester vypadal stále čistý. Zabraňují tedy tomu, aby se boty a oděvy při nastupování a vystupování celé rodiny otíráním o prahy špinily, ať již vás touha po dobrodružství zavede kamkoli

SUBARU Forester

Schůdek pro děti

Schůdek u zadních sedadel byl navržen s ohledem na snadné nastupování i vystupování nejmenších dětí. K ulehčení všedního dne přispívá širší protiskluzový povrch, který byl optimálně umístěn tak, aby kolena dětí přistála na měkkých koberečcích namísto tvrdého plastu.

KONTAKTUJTE NÁS

ANO, souhlasím se zpracováním osobních údajů
NE, nesouhlasím se zpracováním osobních údajů Souhlas se zpracováním osobních údajů
I. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnosti Emil Frey ČR, s.r.o. (Správce) tedy bude oprávněn využívat osobní údaje k rozesílání nabídek, akcí, soutěží a jiných obchodních sdělení firmy Emil Frey pro značky Subaru, Kia, Suzuki, Toyota, Lexus po dobu 10let.
II. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů (jména, adresy, e-mailu a tel. čísla) ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších právních předpisů, a současně ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen "obecné nařízení o ochraně osobních údajů"), které nabývá účinnosti dnem 25. 5. 2018 společnosti Emil Frey ČR, s.r.o., se sídlem Pekařská 638/5, IČO: 45805270, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v [Praze], oddíl C, vložka 11870 jakožto správci (dále jen "Správce") a dalším třetím osobám určeným správcem jakožto zpracovatelům (zejména členům distribuční sítě správce) pro účel stanovený dále.
Účelem zpracování osobních údajů je jejich využití pro další obchodní a marketingovou činnost (obchodní nabídky, nabídky akce, soutěže), zejména pak pro průzkum trhu, statistické účely, sledování údajů o prodeji, poskytování poprodejních služeb a šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
Osobní údaje budou zpracovány po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu.
Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování.
Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas. zaškrtnutím políčka.
Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů
SUBARU EMIL FREY: Subaru, Subaru Impreza, Subaru Outback, Subaru Legacy, Subaru Forester, Subaru XV, Subaru WRX STI, Subaru BRZ

Emil Frey Stodůlky
Pekařská 638/5
155 00 Praha 5
255 720 111

Emil Frey Černý Most
Skorkovská 1585
198 00 Praha 14
281 000 511


Copyright ©2015, Emil Frey ČR
Created by UpFront