SUBARU IMPREZA
Vybavení interiéru

SUBARU Impreza SUBARU Impreza
SUBARU IMPREZA

Hliníkové pedály

Pedály s inspirací v motoristickém sportu propůjčují interiéru výjimečný charakter.

SUBARU IMPREZA

Vstup do vozu bez použití klíče, spouštění motoru tlačítkem

Stylový klíček umožňuje bezklíčový přístup do vozu a jednoduché spuštění motoru stiskem jediného tlačítka.

SUBARU IMPREZA

Elektronická parkovací brzda

Aktivuje a deaktivuje se jediným spínačem. Elektronická parkovací brzda je integrovaná do brzdových třmenů, při aktivaci sevře brzdové destičky pomocí elektromotoru. Při stání do kopce se elektronická parkovací brzda aktivuje automaticky. Po sešlápnutí plynu se automaticky deaktivuje a funkce Hill Holder zabrání couvnutí vozidla.

SUBARU IMPREZA

USB konektor a konektor pro externí zdroj hudby

Jednoduše přehrávejte své oblíbené skladby přes vestavěný audiosystém z prakticky jakéhokoliv typu hudebního přehrávače.

SUBARU IMPREZA

Elektricky nastavitelné sedadlo řidiče seřiditelné v 8 směrech

Stylový klíček umožňuje bezklíčový přístup do vozu a jednoduché spuštění motoru stiskem jediného tlačítka.

SUBARU IMPREZA

Řadicí páčky

Zásluhou ergonomicky navržených řadicích páček, umístěných na volantu u konečků prstů, si oživíte zážitky z manuálního řazení.

SUBARU IMPREZA

Elektrické výklopné a posuvné střešní okno

Nová Impreza přijíždí se střešním oknem, které do interiéru vpouští přirozené světlo, vytvářející příjemnou a pohodlnou atmosféru pro všechny cestující.

SUBARU IMPREZA

Dvouzónová samočinná klimatizace

Přepracovaná klimatizace rozvádí čerstvý vzduch účinně a tiše díky mnohem lepšímu směrovému proudění. Díky tomu se uvnitř nové Imprezy budete cítit skvěle za jakéhokoliv počasí.

SUBARU IMPREZA

Multifunkční displej

LCD multifunkční displej s uhlopříčkou 6,3 palce, umístěný v horní části přístrojové desky, poskytuje řidiči i spolucestujícím užitečné informace ve velmi přehledném zobrazení. Pokud používáte navigaci, připojí se k multifunkčnímu displeji a ukazuje jednotlivé navigační pokyny před příjezdem ke křižovatce nebo před odbočením.

SUBARU IMPREZA

Informační displej

Barevný LCD displej s úhlopříčkou 4,2 palce čitelně a přehledně zobrazuje užitečné provozní informace o voze, a vy se tak v klidu můžete věnovat cestě před sebou.

SUBARU IMPREZA

Zadní parkovací kamera

Novou Imprezu zaparkujete v úzkých městských uličkách naprosto s přehledem. Jakmile zařadíte zpětný chod, na multifunkčním displeji se promítne obraz zadní kamery a účinně vám pomůže s parkováním.

SUBARU IMPREZA

Audiosystém se 6 nebo 4 reproduktory

Zaposlouchejte se do vaší oblíbené hudby, reprodukované standardním systémem se 4 reproduktory nebo prémiovým se 6 reproduktory - budete se cítit jako doma! Systém se 4 reproduktory je vybaven širokopásmovými reproduktory v předních a zadních dveřích. Prémiový systém se 6 reproduktory jde o krok dále a přidává dva doplňkové výškové reproduktory uprostřed palubní desky pro širší rozsah zvuku.

KONTAKTUJTE NÁS

SUBARU EMIL FREY: Subaru, Subaru Impreza, Subaru Outback, Subaru Legacy, Subaru Forester, Subaru XV, Subaru WRX STI, Subaru BRZ

Emil Frey Stodůlky
Pekařská 638/5
155 00 Praha 5
255 720 111

Emil Frey Černý Most
Skorkovská 1585
198 00 Praha 14
281 000 511


Copyright ©2015, Emil Frey ČR
Created by UpFront