SUBARU LEVORG
Vybavení exteriéru

SUBARU LEVORG

Výsuvné ostřikovače světlometů

Výsuvné ostřikovače pomocí vysokotlakých trysek zajišťují maximální účinnost LED světlometů (výbava na přání) i za špatného počasí.

SUBARU LEVORG

18" litá kola

18" litá kola (výbava na přání) dodávají Levorgu ještě vyšší eleganci a současně zlepšují jízdní schopnosti díky mimořádným záběrovým schopnostem.

SUBARU LEVORG

Elektrické střešní okno s nastavitelným sklonem a elektrickým ovládáním

Velké střešní okno s ručně nastavitelnou clonou nabízí panoramatický výhled a čerstvý závan vzduchu pro cestující na předních i zadních sedadlech.

SUBARU LEVORG

Zdvojený tlumič výfuku s dvěma samostatnými koncovkami

Dvojice koncovek výfuku po obou stranách zadního nárazníku, ve spodní části v tmavém provedení, nepřipouštějí žádné pochybnosti o sportovním charakteru Levorgu.

SUBARU LEVORG

Zadní sdružená LED světla

K eleganci Levorgu a optimální viditelnosti přispívají i zadní sdružená LED světla, jejichž součástí jsou koncová světla a brzdová světla, zadní mlhová světla, ukazatele směru a zpětné světlomety.

SUBARU LEVORG

Vstup do vozu bez použití klíče, spouštění motoru tlačítkem

Máte-li u sebe dálkový ovladač, můžete odemknout přední dveře nebo víko zavazadelníku pouhým uchopením madla; rovněž můžete spustit motor stiskem tlačítka. Dveře lze otevřít i bez dálkového ovladače zadáním pětimístného PIN kódu.

KONTAKTUJTE NÁS

SUBARU EMIL FREY: Subaru, Subaru Impreza, Subaru Outback, Subaru Legacy, Subaru Forester, Subaru XV, Subaru WRX STI, Subaru BRZ

Emil Frey Stodůlky
Pekařská 638/5
155 00 Praha 5
255 720 111

Emil Frey Černý Most
Skorkovská 1585
198 00 Praha 14
281 000 511


Copyright ©2015, Emil Frey ČR
Created by UpFront