SUBARU LEVORG
Vybavení interiéru

SUBARU LEVORG

Asistent dálkových světel

Asistent dálkových světel přispívá k lepší viditelnosti i bezpečnosti za jízdy v noci automatickým přepínáním dálkových a potkávacích světel Levorgu podle aktuálních jízdních podmínek.

SUBARU LEVORG

Výškové i podélné nastavování volantu

Díky širokému rozsahu nastavování volantu ve čtyřech směrech si pobyt za volantem bezpochyby vychutnáte do poslední kapky.

SUBARU LEVORG

Vyhřívání sedadel

V obzvláště chladných dnech uvítáte v Levorgu regulovatelné vyhřívání sedadel pro řidiče a předního spolujezdce.

SUBARU LEVORG

Napájecí zdířka USB (vpředu a vzadu)

Nenechte nikdy své mobilní přístroje bez energie díky snadno dostupným napájecím zdířkám USB v prostoru pro přední i zadní pasažéry.

SUBARU LEVORG

Zadní loketní opěrka s držáky nápojů

Maximální pohodlí není odepřeno ani cestujícím na zadních sedadlech díky sklopné loketní opěrce.

SUBARU LEVORG

Zadní parkovací kamera

Zadní parkovací kamera zlepšuje výhled vzad při couvání s vozidlem a zobrazuje i vodicí čáry, díky kterým lépe vidíte budoucí trajektorii jízdy a lépe odhadnete vzdálenost od ostatních překážek.

SUBARU LEVORG

Zploštělý volant

Volantu jsme věnovali nemalou pozornost, a máme pro to patřičný důvod – je hlavním místem spojení s vozem pro maximální požitek z jízdy. Volant Levorgu vyniká svým sportovním zploštělým tvarem a zaručuje dokonalý úchop i manipulaci díky svému promyšlenému profilování i vybráním.

SUBARU LEVORG

SUBARU STARLINK

Palubní informační a zábavní systém SUBARU STARLINK v roli vestavěného chytrého telefonu umožňuje poslech internetových rozhlasových stanic, spouštění mobilních aplikací pro vaši zábavu a mnoho dalšího. K ovládání slouží 7" dotyková obrazovka připomínající tablet, ovladače na multifunkčním volantu, anebo hlasové příkazy. Nemůžete-li naladit svoji oblíbenou hudbu, jednoduše připojte svůj iPhone, smartphone nebo jiný přenosný přehrávač do standardně dodávané vstupní zdířky AUX nebo USB.

SUBARU LEVORG

Multifunkční displej

Displej umístěný v optimálním zorném poli minimálně odvádí pozornost při řízení a zobrazuje nejrůznější informace k lepšímu propojení řidiče s jeho vozem.

SUBARU LEVORG

Dotykové ovládání

Dotyková obrazovka umožňuje snadný výběr hudby, podobně jako na vašem chytrém telefonu. Stačí připojit smartphone prostřednictvím Bluetooth® nebo využít zdířku USB a můžete vybírat hudbu přímo na dotykové obrazovce ve vozidle.

SUBARU LEVORG

Rozpoznávání hlasu

Intuitivní funkce rozpoznávání hlasu dokáže zpracovat fráze a celé věty při zadávání dat a interaktivní práci s navigací, hands-free telefonem či audio soustavou. Řízení vozidla se tak opět zjednodušilo.

SUBARU LEVORG

Ovládací prvky na volantu

Ovládací prvky na volantu umožňují řidiči pohodlně ovládat audio soustavu bez nutnosti pouštět volant z rukou. Nabízená hands-free sada s technologií Bluetooth® se automaticky propojí s vaším chytrým telefonem, abyste se mohli plně soustředit na silniční provoz.

KONTAKTUJTE NÁS

ANO, souhlasím se zpracováním osobních údajů
NE, nesouhlasím se zpracováním osobních údajů Souhlas se zpracováním osobních údajů
I. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnosti Emil Frey ČR, s.r.o. (Správce) tedy bude oprávněn využívat osobní údaje k rozesílání nabídek, akcí, soutěží a jiných obchodních sdělení firmy Emil Frey pro značky Subaru, Kia, Suzuki, Toyota, Lexus po dobu 10let.
II. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů (jména, adresy, e-mailu a tel. čísla) ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších právních předpisů, a současně ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen "obecné nařízení o ochraně osobních údajů"), které nabývá účinnosti dnem 25. 5. 2018 společnosti Emil Frey ČR, s.r.o., se sídlem Pekařská 638/5, IČO: 45805270, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v [Praze], oddíl C, vložka 11870 jakožto správci (dále jen "Správce") a dalším třetím osobám určeným správcem jakožto zpracovatelům (zejména členům distribuční sítě správce) pro účel stanovený dále.
Účelem zpracování osobních údajů je jejich využití pro další obchodní a marketingovou činnost (obchodní nabídky, nabídky akce, soutěže), zejména pak pro průzkum trhu, statistické účely, sledování údajů o prodeji, poskytování poprodejních služeb a šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
Osobní údaje budou zpracovány po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu.
Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování.
Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas. zaškrtnutím políčka.
Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů
SUBARU EMIL FREY: Subaru, Subaru Impreza, Subaru Outback, Subaru Legacy, Subaru Forester, Subaru XV, Subaru WRX STI, Subaru BRZ

Emil Frey Stodůlky
Pekařská 638/5
155 00 Praha 5
255 720 111

Emil Frey Černý Most
Skorkovská 1585
198 00 Praha 14
281 000 511


Copyright ©2015, Emil Frey ČR
Created by UpFront