MODELY SUBARU

Proč koupit SUBARU?

Na tuto otázku lze odpovědět mnoha způsoby, nicméně všechny vždy končí u lákavého sloganu značky: Confidence in Motion (Jistota v pohybu). To znamená jistotu již od samotného začátku - s důvěrou, že vámi zvolený vůz je kvalitním výrobkem přinášejícím špičkovou úroveň inovací, technického zpracování, bezpečnosti, funkčnosti a spolehlivosti.

Jakmile se jednou rozhodnete, další důvěra narůstá s jízdou a vašimi praktickými zkušenostmi v roli majitele.

Právě tady oceníte příkladnou kvalitu dílenského zpracování, pozoruhodnou spotřebu paliva a nefalšovanou radost z pobytu za volantem vašeho Subaru. A zároveň již od prvního dne a v každém dalším okamžiku budete oceňovat hodnotu spojenou s vlastnictvím vozu Subaru.

Japonské vozy si získaly nemalé uznání ze strany zákazníků, odborných porotců i nezávislých organizací, což je jasným dokladem toho, že výrobce dostál svému slibu - a zároveň je to pro něho další motivací dodávat zákazníkům taková vozidla, ze kterých budou mít po mnoho dalších let dobrý pocit.

Takže pokud hledáte vůz, který nabízí mnohem více než ostatní, seznamte se s kompletní modelovou řadou Subaru a připravte se na příjemná překvapení.tem vozu s určitostí víte, co chcete prožít. Uvědomujete si vzrušení z čistého spojení s vozem v každé zatáčce. Subaru to zná také. Využili jsme rovnováhu a výkon motoru SUBARU BOXER a navrhli čistě sportovní vůz s jízdním chováním a reakcemi, které evokují vzrušení již od prvního okamžiku, ale i kdykoli poté.

KONTAKTUJTE NÁS

SUBARU EMIL FREY: Subaru, Subaru Impreza, Subaru Outback, Subaru Legacy, Subaru Forester, Subaru XV, Subaru WRX STI, Subaru BRZ

Emil Frey Stodůlky
Pekařská 638/5
155 00 Praha 5
255 720 111

Emil Frey Černý Most
Skorkovská 1585
198 00 Praha 14
281 000 511


Copyright ©2015, Emil Frey ČR
Created by UpFront