MODELY SUBARU

Proč koupit SUBARU?

Na tuto otázku lze odpovědět mnoha způsoby, nicméně všechny vždy končí u lákavého sloganu značky: Confidence in Motion (Jistota v pohybu). To znamená jistotu již od samotného začátku - s důvěrou, že vámi zvolený vůz je kvalitním výrobkem přinášejícím špičkovou úroveň inovací, technického zpracování, bezpečnosti, funkčnosti a spolehlivosti.

Jakmile se jednou rozhodnete, další důvěra narůstá s jízdou a vašimi praktickými zkušenostmi v roli majitele.

Právě tady oceníte příkladnou kvalitu dílenského zpracování, pozoruhodnou spotřebu paliva a nefalšovanou radost z pobytu za volantem vašeho Subaru. A zároveň již od prvního dne a v každém dalším okamžiku budete oceňovat hodnotu spojenou s vlastnictvím vozu Subaru.

Japonské vozy si získaly nemalé uznání ze strany zákazníků, odborných porotců i nezávislých organizací, což je jasným dokladem toho, že výrobce dostál svému slibu - a zároveň je to pro něho další motivací dodávat zákazníkům taková vozidla, ze kterých budou mít po mnoho dalších let dobrý pocit.

Takže pokud hledáte vůz, který nabízí mnohem více než ostatní, seznamte se s kompletní modelovou řadou Subaru a připravte se na příjemná překvapení.tem vozu s určitostí víte, co chcete prožít. Uvědomujete si vzrušení z čistého spojení s vozem v každé zatáčce. Subaru to zná také. Využili jsme rovnováhu a výkon motoru SUBARU BOXER a navrhli čistě sportovní vůz s jízdním chováním a reakcemi, které evokují vzrušení již od prvního okamžiku, ale i kdykoli poté.

KONTAKTUJTE NÁS

ANO, souhlasím se zpracováním osobních údajů
NE, nesouhlasím se zpracováním osobních údajů Souhlas se zpracováním osobních údajů
I. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnosti Emil Frey ČR, s.r.o. (Správce) tedy bude oprávněn využívat osobní údaje k rozesílání nabídek, akcí, soutěží a jiných obchodních sdělení firmy Emil Frey pro značky Subaru, Kia, Suzuki, Toyota, Lexus po dobu 10let.
II. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů (jména, adresy, e-mailu a tel. čísla) ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších právních předpisů, a současně ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen "obecné nařízení o ochraně osobních údajů"), které nabývá účinnosti dnem 25. 5. 2018 společnosti Emil Frey ČR, s.r.o., se sídlem Pekařská 638/5, IČO: 45805270, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v [Praze], oddíl C, vložka 11870 jakožto správci (dále jen "Správce") a dalším třetím osobám určeným správcem jakožto zpracovatelům (zejména členům distribuční sítě správce) pro účel stanovený dále.
Účelem zpracování osobních údajů je jejich využití pro další obchodní a marketingovou činnost (obchodní nabídky, nabídky akce, soutěže), zejména pak pro průzkum trhu, statistické účely, sledování údajů o prodeji, poskytování poprodejních služeb a šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
Osobní údaje budou zpracovány po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu.
Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování.
Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas. zaškrtnutím políčka.
Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů
SUBARU EMIL FREY: Subaru, Subaru Impreza, Subaru Outback, Subaru Legacy, Subaru Forester, Subaru XV, Subaru WRX STI, Subaru BRZ

Emil Frey Stodůlky
Pekařská 638/5
155 00 Praha 5
255 720 111

Emil Frey Černý Most
Skorkovská 1585
198 00 Praha 14
281 000 511


Copyright ©2015, Emil Frey ČR
Created by UpFront