SUBARU OUTBACK
Design

Ponořte se a vychutnávejte.

SUBARU Outback

Příjemný interiér láká k usednutí do kabiny vozu, kde si bezpochyby odpočinete. K pohodlí a funkčnosti významnouměrou přispívá čalounění i přívětivé technologie, zatímco promyšlené úložné prostory v celém vozidle znamenají všestrannou využitelnost pro vaše každodenní výpravy.

Interiér pro veškeré vaše potřeby.

SUBARU Outback

Uvolněte se a vychutnávejte. Prostornější kabina, kvalitnější materiály a modernizované technologie - v interiéru nového Outbacku se prostě budete cítit skvěle.

Flexibilní řešení.

SUBARU Outback

Nároky života jsou různorodé a je dobré žít s pocitem, že Outback se s nimi dokáže snadno vyrovnat. Stačí stisknout tlačítko a elektricky ovládané páté dveře zpřístupní velkorysý zavazadlový prostor, abyste vše snadno naložili a mohli se vydat na cestu.

Převoz velkého nákladu.

SUBARU Outback

Nesejde na tom, po jakém dobrodružství jste zatoužili - Outback vám pomůže jej uskutečnit. Střešní ližiny poskytují spoustu možností k převozu nákladu na střeše vozu, stačí se postavit na pohodlné boční prahy a náklad upevnit. Nakládání věcí do kufru i následné vykládání usnadňuje elektricky ovládané víko zavazadelníku a madlo.

Intuitivní technologie pro váš rozlet.

SUBARU Outback

Užijte si zářivý den, ať již je pondělí nebo neděle. Důmyslně navržené technologie ve vašem Outbacku fungují výtečně a jsou mimořádně užitečné. Všechny funkce jsou k dispozici prostřednictvím centrální dotykové obrazovky o úhlopříčce 7" a LCD ukazatele uprostřed přístrojového štítu. Ke zpříjemnění cesty poslouží nová prémiová audio soustava s 12 reproduktory Harman/ Kardon, anebo standardně dodávané audio se šesticí reproduktorů. Celý informační a zábavní systém je kompatibilní s chytrými telefony, abyste vždy zůstali ve spojení se zbytkem světa.

Vše důležité pro život na jedno klepnutí prstem.

SUBARU Outback

Informační a zábavní systém Starlink se stará o zpestření vašeho života prostřednictvím nejrůznějších digitálních zdrojů, jako jsou např. zprávy, aktuální akciové kurzy, předpovědi počasí, mobilní aplikace, internetová rádia a další. Díky jeho vylepšeným funkcím můžete informace procházet a zobrazovat podobně jako na chytrém telefonu, zde na skvěle čitelné dotykové obrazovce s vysokým rozlišením a úhlopříčkou 7". Jednoduše si stáhněte mobilní aplikaci Starlink do svého chytrého telefonu a můžete se začít bavit. K dispozici je i funkce Mirror Link schopná přesně "zrcadlit" obsah ze smartphonu na 7" dotykové obrazovce ve vozidle. V kombinaci s novou prémiovou audio soustavou a reproduktory Harman/Kardon jsou možnosti zábavy v novém Outbacku prakticky neomezené.

KONTAKTUJTE NÁS

ANO, souhlasím se zpracováním osobních údajů
NE, nesouhlasím se zpracováním osobních údajů Souhlas se zpracováním osobních údajů
I. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnosti Emil Frey ČR, s.r.o. (Správce) tedy bude oprávněn využívat osobní údaje k rozesílání nabídek, akcí, soutěží a jiných obchodních sdělení firmy Emil Frey pro značky Subaru, Kia, Suzuki, Toyota, Lexus po dobu 10let.
II. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů (jména, adresy, e-mailu a tel. čísla) ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších právních předpisů, a současně ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen "obecné nařízení o ochraně osobních údajů"), které nabývá účinnosti dnem 25. 5. 2018 společnosti Emil Frey ČR, s.r.o., se sídlem Pekařská 638/5, IČO: 45805270, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v [Praze], oddíl C, vložka 11870 jakožto správci (dále jen "Správce") a dalším třetím osobám určeným správcem jakožto zpracovatelům (zejména členům distribuční sítě správce) pro účel stanovený dále.
Účelem zpracování osobních údajů je jejich využití pro další obchodní a marketingovou činnost (obchodní nabídky, nabídky akce, soutěže), zejména pak pro průzkum trhu, statistické účely, sledování údajů o prodeji, poskytování poprodejních služeb a šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
Osobní údaje budou zpracovány po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu.
Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování.
Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas. zaškrtnutím políčka.
Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů
SUBARU EMIL FREY: Subaru, Subaru Impreza, Subaru Outback, Subaru Legacy, Subaru Forester, Subaru XV, Subaru WRX STI, Subaru BRZ

Emil Frey Stodůlky
Pekařská 638/5
155 00 Praha 5
255 720 111

Emil Frey Černý Most
Skorkovská 1585
198 00 Praha 14
281 000 511


Copyright ©2015, Emil Frey ČR
Created by UpFront