SUBARU OUTBACK
Design

Ponořte se a vychutnávejte.

SUBARU Outback

Příjemný interiér láká k usednutí do kabiny vozu, kde si bezpochyby odpočinete. K pohodlí a funkčnosti významnouměrou přispívá čalounění i přívětivé technologie, zatímco promyšlené úložné prostory v celém vozidle znamenají všestrannou využitelnost pro vaše každodenní výpravy.

Interiér pro veškeré vaše potřeby.

SUBARU Outback

Uvolněte se a vychutnávejte. Prostornější kabina, kvalitnější materiály a modernizované technologie - v interiéru nového Outbacku se prostě budete cítit skvěle.

Flexibilní řešení.

SUBARU Outback

Nároky života jsou různorodé a je dobré žít s pocitem, že Outback se s nimi dokáže snadno vyrovnat. Stačí stisknout tlačítko a elektricky ovládané páté dveře zpřístupní velkorysý zavazadlový prostor, abyste vše snadno naložili a mohli se vydat na cestu.

Převoz velkého nákladu.

SUBARU Outback

Nesejde na tom, po jakém dobrodružství jste zatoužili - Outback vám pomůže jej uskutečnit. Střešní ližiny poskytují spoustu možností k převozu nákladu na střeše vozu, stačí se postavit na pohodlné boční prahy a náklad upevnit. Nakládání věcí do kufru i následné vykládání usnadňuje elektricky ovládané víko zavazadelníku a madlo.

Intuitivní technologie pro váš rozlet.

SUBARU Outback

Užijte si zářivý den, ať již je pondělí nebo neděle. Důmyslně navržené technologie ve vašem Outbacku fungují výtečně a jsou mimořádně užitečné. Všechny funkce jsou k dispozici prostřednictvím centrální dotykové obrazovky o úhlopříčce 7" a LCD ukazatele uprostřed přístrojového štítu. Ke zpříjemnění cesty poslouží nová prémiová audio soustava s 12 reproduktory Harman/ Kardon, anebo standardně dodávané audio se šesticí reproduktorů. Celý informační a zábavní systém je kompatibilní s chytrými telefony, abyste vždy zůstali ve spojení se zbytkem světa.

Vše důležité pro život na jedno klepnutí prstem.

SUBARU Outback

Informační a zábavní systém Starlink se stará o zpestření vašeho života prostřednictvím nejrůznějších digitálních zdrojů, jako jsou např. zprávy, aktuální akciové kurzy, předpovědi počasí, mobilní aplikace, internetová rádia a další. Díky jeho vylepšeným funkcím můžete informace procházet a zobrazovat podobně jako na chytrém telefonu, zde na skvěle čitelné dotykové obrazovce s vysokým rozlišením a úhlopříčkou 7". Jednoduše si stáhněte mobilní aplikaci Starlink do svého chytrého telefonu a můžete se začít bavit. K dispozici je i funkce Mirror Link schopná přesně "zrcadlit" obsah ze smartphonu na 7" dotykové obrazovce ve vozidle. V kombinaci s novou prémiovou audio soustavou a reproduktory Harman/Kardon jsou možnosti zábavy v novém Outbacku prakticky neomezené.

KONTAKTUJTE NÁS

SUBARU EMIL FREY: Subaru, Subaru Impreza, Subaru Outback, Subaru Legacy, Subaru Forester, Subaru XV, Subaru WRX STI, Subaru BRZ

Emil Frey Stodůlky
Pekařská 638/5
155 00 Praha 5
255 720 111

Emil Frey Černý Most
Skorkovská 1585
198 00 Praha 14
281 000 511


Copyright ©2015, Emil Frey ČR
Created by UpFront