SUBARU OUTBACK
Technologie

SUBARU Outback

Proč motor SUBARU BOXER?

Název motoru boxer vychází z protisměrného pohybu pístů, který připomíná rychlé úderné pohyby paží boxera. Přestože se nejedná o globální standard, Subaru zůstává věrné výhradně koncepci motoru SUBARU BOXER, která je zárukou pro Subaru typického potěšení z jízdy a současně bezpečí pro všechny cestující. Také představuje náš mimořádný příspěvek do světa technologických inovací a špičkového inženýrství.

SUBARU Outback

Čím je výjimečný?

Na rozdíl od běžných motorů s písty uspořádanými v řadě nebo do "V" dochází u motorů s protiběžnými písty ke vzájemnému vyvážení jejich pohybů, a tím k přirozené eliminaci vibrací bez nutnosti použití dodatečných vyvažovacích hřídelí, zvyšujících hmotnost a složitost.

SUBARU Outback

Jaké jsou jeho výhody?

Plochý tvar motoru SUBARU BOXER přináší větší stabilitu a vyváženost, což jsou vlastnosti zlepšující zatáčení a současně ukazující odhodlanost značky Subaru v oblasti pokročilé jízdní bezpečnosti. V případě čelního nárazu motor díky jeho nízkému uložení sjede pod karoserii, a tím sníží riziko zranění cestujících.

SUBARU Outback

Proč Lineartronic?

Převodovka Subaru Lineartronic s plynule měnitelným převodem (CVT) je tvořena dvěma řemenicemi s proměnným průměrem a řetězem, které společně plynule mění převodový poměr. Tato převodovka zaručuje mimořádné zážitky z plynulé a pohodlné jízdy s optimálním výkonem v jakékoliv rychlosti a s minimální spotřebou.

SUBARU Outback

Proč pohon všech kol Symmetrical AWD?

Pohon všech kol Symmetrical AWD rovnoměrně a plynule rozděluje hnací sílu mezi všechna čtyři kola. Toto stabilní rozložení hnací síly spolu s rovnoměrným rozložením hmotnosti propůjčuje vozu lepší celkovou stabilitu, přesné vedení v zatáčkách a zaručuje dostatečnou přilnavost na kluzkých površích. Tím udržuje posádku v bezpečí i za špatného počasí a na rozbitých komunikacích.

SUBARU Outback

Robustně vybaven. Plně připraven.

Neváhejte nad smělýmy plány. Outback vás může vzít na téměř jakoukoli cestu, kterou byste chtěli podniknout, a díky spolehlivému motoru SUBARU BOXER s vylepšenou spotřebou paliva vás doveze dále než kdy jindy. Robustní vzhled a odolnost vám dávají možnosti projíždět stezkami nebo i vytvářet nové.

SUBARU Outback

SI-DRIVE

Systém Subaru Intelligent Drive (SI-DRIVE) dokáže upravovat výkon motoru a odezvu převodovky v závislosti na stylu jízdy, a nabídnout tak prakticky za jakékoli situace okamžitý výkon a agilitu - ve chvílích, kdy si to budete přát.

SUBARU Outback

Stálý pohon všech kol AWD s aktivním rozdělováním točivého momentu?

Systém aktivního rozdělování točivého momentu pohonu AWD ve spolupráci s převodovkou Lineartronic reaguje na aktuální záběrové schopnosti i vstupy od převodovky a řidiče. Systém tak nepřetržitě reguluje rozdělování hnacího momentu mezi přední a zadní nápravou.

SUBARU Outback

Zdokonalené zavěšení

Jemně odladěný systém zavěšení kol s vylepšenými předními vzpěrami a zadními tlumiči znamená příjemnou kombinaci přímější odezvy od řízení a hladké pohodlné jízdy.

KONTAKTUJTE NÁS

ANO, souhlasím se zpracováním osobních údajů
NE, nesouhlasím se zpracováním osobních údajů Souhlas se zpracováním osobních údajů
I. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnosti Emil Frey ČR, s.r.o. (Správce) tedy bude oprávněn využívat osobní údaje k rozesílání nabídek, akcí, soutěží a jiných obchodních sdělení firmy Emil Frey pro značky Subaru, Kia, Suzuki, Toyota, Lexus po dobu 10let.
II. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů (jména, adresy, e-mailu a tel. čísla) ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších právních předpisů, a současně ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen "obecné nařízení o ochraně osobních údajů"), které nabývá účinnosti dnem 25. 5. 2018 společnosti Emil Frey ČR, s.r.o., se sídlem Pekařská 638/5, IČO: 45805270, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v [Praze], oddíl C, vložka 11870 jakožto správci (dále jen "Správce") a dalším třetím osobám určeným správcem jakožto zpracovatelům (zejména členům distribuční sítě správce) pro účel stanovený dále.
Účelem zpracování osobních údajů je jejich využití pro další obchodní a marketingovou činnost (obchodní nabídky, nabídky akce, soutěže), zejména pak pro průzkum trhu, statistické účely, sledování údajů o prodeji, poskytování poprodejních služeb a šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
Osobní údaje budou zpracovány po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu.
Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování.
Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas. zaškrtnutím políčka.
Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů
SUBARU EMIL FREY: Subaru, Subaru Impreza, Subaru Outback, Subaru Legacy, Subaru Forester, Subaru XV, Subaru WRX STI, Subaru BRZ

Emil Frey Stodůlky
Pekařská 638/5
155 00 Praha 5
255 720 111

Emil Frey Černý Most
Skorkovská 1585
198 00 Praha 14
281 000 511


Copyright ©2015, Emil Frey ČR
Created by UpFront