SUBARU OUTBACK
Vybavení exteriéru

SUBARU Outback

18" kola z lehkých slitin

Litá 18" kola s více paprsky dodávají Outbacku exkluzivní a robustní vzezření; jejich aerodynamický tvar napomáhá ke snížení spotřeby paliva. V kombinaci se sportovními pneumatikami o rozměru 225/60 R18 jsou atraktivním doplňkem verzí Outback 2.0DS a 2.5i-S.

SUBARU Outback

17" kola z lehkých slitin

Elegantní 17" kola s pěti zdvojenými paprsky jsou obuta do pneumatik 225/65 R17; jsou určena pro verze Outback 2.0D a 2.5i.

SUBARU Outback

Světlomety s technologií LED a automatickým vyrovnáváním výšky

osvětlení od okamžiku zapnutí světlometů a nechte systém automaticky vyrovnávat světelný paprsek do správného úhlu s optimálním výhledem na vozovku. Při nastupování a vystupování se automaticky zapíná i uvítací osvětlení k bezpečnému pohybu ve tmě.

SUBARU Outback

Výsuvné ostřikovače světlometů

Výsuvné ostřikovače čistí podle potřeby světlomety pomocí kapaliny pod vysokým tlakem, a tak pomáhají zajistit optimální osvětlení vozovky i za špatného počasí.

SUBARU Outback

Přední mlhová světla

Účinná mlhová světla omezují oslnění v mlze v zájmu vyšší bezpečnosti jízdy a rovněž pomáhají jako světla pro denní svícení.

SUBARU Outback

Automatické stírání čelního skla s dešťovým senzorem

Automatické stěrače (výbava na přání) spolupracují s dešťovým čidlem, které rozpozná dopadající kapky vody a dokáže přizpůsobit interval a rychlost stírání hustotě deště.

SUBARU Outback

Vyhřívaná zpětná zrcátka

Do velkých zpětných zrcátek s vyhříváním, elektrickým nastavováním a sklápěním jsou zabudována i směrová světla. Jejich tvarování snižuje míru aerodynamického hluku v zájmu tiššího prostředí v kabině vozu.

SUBARU Outback

Střešní ližiny

Díky robustním střešním ližinám je převoz objemnějších předmětů hračkou. Sami zjistíte, že zcela nový Outback nabízí spoustu možností, jak se s úkolem vypořádat.

SUBARU Outback

Veliké střešní okno

Vychutnejte si vzdušnější atmosféru díky většímu střešnímu oknu. Nové střešní okno s clonou zajíždějící do střechy je vybaveno funkcí vyklápění a automatického zpětného chodu.

SUBARU Outback

Elektricky ovládané páté dveře

Stačí stisknout tlačítko a elektricky ovládané páté dveře zpřístupní velkorysý zavazadlový prostor, abyste vše snadno naložili a mohli se vydat na cestu.

SUBARU Outback

Střešní spoiler

Promyšlený a aerodynamický střešní spoiler Outbacku je hladce začleněn do pátých dveří vozidla. Zadní část spoileru zůstává černá bez lakování, což přispívá k jeho robustnímu vzhledu a současně napomáhá zakrýt případné škrábance způsobené při nakládání neforemných předmětů na střešní nosníky.

SUBARU Outback

Bezklíčkové ovládání zamykání a tlačítko Start

Chcete-li zamknout/odemknout přední dveře nebo víko zavazadlového prostoru, jednoduše uchopte kliku dveří. Chcete-li spustit motor, jednoduše stiskněte tlačítko Start. Pomocí 5-ti místného kódu můžete dokonce otevřít dveře zavazadelníku i bez vaší klíčenky.

KONTAKTUJTE NÁS

SUBARU EMIL FREY: Subaru, Subaru Impreza, Subaru Outback, Subaru Legacy, Subaru Forester, Subaru XV, Subaru WRX STI, Subaru BRZ

Emil Frey Stodůlky
Pekařská 638/5
155 00 Praha 5
255 720 111

Emil Frey Černý Most
Skorkovská 1585
198 00 Praha 14
281 000 511


Copyright ©2015, Emil Frey ČR
Created by UpFront