SUBARU OUTBACK
Vybavení interiéru

SUBARU Outback

Bezklíčkové ovládání zamykání a tlačítko Start

Chcete-li zamknout/odemknout přední dveře nebo víko zavazadlového prostoru, jednoduše uchopte kliku dveří. Chcete-li spustit motor, jednoduše stiskněte tlačítko Start. Pomocí 5-ti místného kódu můžete dokonce otevřít dveře zavazadelníku i bez vaší klíčenky.

SUBARU Outback

Výškové i podélné nastavování volantu

Volant je výškově i podélně nastavitelný, abyste vždy našli optimální polohu pro řízení.

SUBARU Outback

Tempomat

Jednoduchým dotykem si nastavíte rychlost jízdy, kterou bude systém automaticky udržovat. Funkci uvítáte zejména na dlouhých trasách po dálnicích za nízkého provozu.

SUBARU Outback

Podsvícení přístrojů

K lepší čitelnosti napomáhá modré podsvícení přístrojů. Středový LCD displej je propojen s ostatními přístroji a ukazuje užitečné informace, jako např. šipky navigace, upozornění na příchozí hovor, nebo dokonce i kompas.

SUBARU Outback

Navigace upozorňující na odbočení

Na displeji uprostřed přístrojového štítu se nyní zobrazují pokyny navigace s upozorněním na nutnost odbočení, abyste nemuseli odklánět zrak do strany směrem k obrazovce navigace s mapou.

SUBARU Outback

Osvětlení

Chladně modré osvětlení evokuje v interiéru Outbacku kultivovanou atmosféru. Přívětivé modré osvětlení bylo použito i u vytahovacího držáku nápojů nebo schránky ve středové konzole s ohledem na vaše pohodlí při jízdě po setmění.

SUBARU Outback

Zadní parkovací kamera

Na displeji se rovněž zobrazuje obraz ze zadní kamery, nyní s rozšířeným záběrem a optimálním výhledem z vozu. Po přemístění kamery má nyní řidič přirozenější výhled ze středové pozice.

SUBARU Outback

Dotykové ovládání

Dotyková obrazovka je ideální ke snadnému výběru hudby, podobně jako na vašem chytrém telefonu. Stačí připojit smartphone prostřednictvím Bluetooth® nebo zdířky USB a můžete vybírat hudbu přímo na dotykové obrazovce ve vozidle.

SUBARU Outback

Samočinná dvouzónová klimatizace s prachovým filtrem

K dispozici je samostatné nastavení teploty pro řidiče a předního spolujezdce. Samočinná dvouzónová klimatizace průběžně upravuje teplotu podle nastavení.

SUBARU Outback

Rozpoznávání hlasu

Díky rozpoznávání hlasových příkazů můžete vozu udílet jednoduché pokyny, jako např. "CALL Paul" (Zavolej Pavlovi) - a systém je sám provede. Příkaz můžete podle potřeby zadat i ručně prostřednictvím dotykové obrazovky, případně pomocí tlačítek na volantu.

SUBARU Outback

Vstupy pro audio přes USB a konektor AUX

Zapojte svůj iPod nebo jiný přenosný přehrávač do standardně dodávané vstupní zdířky AUX nebo USB a můžete své digitální soubory snadno přehrávat pomocí audio soustavy Outbacku. Díky hned dvěma vstupům USB můžete snadno dobíjet dvě mobilní zařízení najednou.

SUBARU Outback

SUBARU STARLINK

Systém SUBARU STARLINK zajišťuje bezpečný přístup k internetovým rádiím, aplikacím a dalšímu obsahu prostřednictvím kapacitního dotykového displeje (výbava na přání), spínačů na multifunkčním volantu nebo hlasových příkazů.

SUBARU Outback

Kosmetická zrcátka s krytem a lampičkou (pro řidiče i cestujícího vpředu)

Outback je vybaven kosmetickými zrcátky s krytem a osvětlením pro řidiče i předního spolujezdce.

SUBARU Outback

Sedadlo řidiče elektricky nastavitelné v osmi směrech (s bederní opěrou páteře)

V sedadle elektricky nastavitelném v osmi směrech si vždy najdete ptimální polohu za volantem.

SUBARU Outback

Pohodlné boční prahy

Při upevňování kánoe nebo jízdního kola na střechu vozu se můžete bezpečně a pohodlně postavit na masivní boční prahy po obou stranách Outbacku.

SUBARU Outback

Audio soustava Harman/Kardon

Prémiová audio soustava v Outbacku staví na nejnovější technologii Green Edge firmy Harman/Kardon a nabízí 12 reproduktorů Harman/Kardon i zdokonalenou akustiku pro co nejpříjemnější hudební zážitky.

SUBARU Outback

Schránka ve středové konzole

Do větší schránky ve středové konzole se vejde větší počet CD a nyní zde najdete i speciální držáky na mince, kartu a pero.

SUBARU Outback

Systém ventilace pro cestující na zadních sedadlech

Na zadní straně schránky ve středové konzole v Outbacku jsou regulovatelné výdechy ventilace pro zadní cestující, které pomáhají ještě zvýšit pohodlí při cestování na zadních sedadlech.

KONTAKTUJTE NÁS

SUBARU EMIL FREY: Subaru, Subaru Impreza, Subaru Outback, Subaru Legacy, Subaru Forester, Subaru XV, Subaru WRX STI, Subaru BRZ

Emil Frey Stodůlky
Pekařská 638/5
155 00 Praha 5
255 720 111

Emil Frey Černý Most
Skorkovská 1585
198 00 Praha 14
281 000 511


Copyright ©2015, Emil Frey ČR
Created by UpFront