SUBARU WRX STI
Bezpečnost

Špičková bezpečnost

SUBARU WRX STI STABILIZAČNÍ SYSTÉM VDC S MOŽNOSTÍ NASTAVENÍ REŽIMU
Stabilizační systém VDC vás chrání před ztrátou kontroly nad vozem a současně nabízí tři různé volitelné režimy s ohledem na všestranné jízdní schopnosti. V režimu Normal je systém plně aktivní. Po přepnutí do režimu Traction se posune hranice zasahování systému, abyste zvýšili míru kontroly i velikost točivého momentu přenášeného na kola vozu. Zkušený řidič může navolit režim Off a stabilizační systém tím deaktivovat.

PROPRACOVANÁ BRZDOVÁ SOUSTAVA
Subaru WRX STI přináší technologie zlepšující brzdné schopnosti i vaši bezpečnost. K účinnému použití brzd v nouzových situacích pomáhá brzdový asistent. Nová funkce "přehlasování" akceleračního pedálu zase zabraňuje neúmyslnému zrychlení v případě současného sešlápnutí pedálu plynu s brzdovým pedálem, kdy se pokyn od plynového pedálu bude ignorovat.

AIRBAGY
Subaru WRX STI je vybaveno předními airbagy SRS, předními bočními i hlavovými airbagy SRS a nyní i novým kolenním airbagem, jenž pomáhá chránit dolní část končetin řidiče.

BRZDY BREMBO
Přijde-li na otázku brzdové soustavy s nekompromisním brzdným účinkem, největším pojmem jsou bezpochyby brzdy Brembo schopné snášet nejnáročnější zátěž sportovní jízdy. Přesnější dávkování brzdného účinku díky velkým brzdovým třmenům a odvětrávaným kotoučům oceníte ve chvílích, kdy se s WRX STI vydáte zkoumat hranice jeho možností.

KONTAKTUJTE NÁS

SUBARU EMIL FREY: Subaru, Subaru Impreza, Subaru Outback, Subaru Legacy, Subaru Forester, Subaru XV, Subaru WRX STI, Subaru BRZ

Emil Frey Stodůlky
Pekařská 638/5
155 00 Praha 5
255 720 111

Emil Frey Černý Most
Skorkovská 1585
198 00 Praha 14
281 000 511


Copyright ©2015, Emil Frey ČR
Created by UpFront