SUBARU WRX STI
Bezpečnost

Špičková bezpečnost

SUBARU WRX STI STABILIZAČNÍ SYSTÉM VDC S MOŽNOSTÍ NASTAVENÍ REŽIMU
Stabilizační systém VDC vás chrání před ztrátou kontroly nad vozem a současně nabízí tři různé volitelné režimy s ohledem na všestranné jízdní schopnosti. V režimu Normal je systém plně aktivní. Po přepnutí do režimu Traction se posune hranice zasahování systému, abyste zvýšili míru kontroly i velikost točivého momentu přenášeného na kola vozu. Zkušený řidič může navolit režim Off a stabilizační systém tím deaktivovat.

PROPRACOVANÁ BRZDOVÁ SOUSTAVA
Subaru WRX STI přináší technologie zlepšující brzdné schopnosti i vaši bezpečnost. K účinnému použití brzd v nouzových situacích pomáhá brzdový asistent. Nová funkce "přehlasování" akceleračního pedálu zase zabraňuje neúmyslnému zrychlení v případě současného sešlápnutí pedálu plynu s brzdovým pedálem, kdy se pokyn od plynového pedálu bude ignorovat.

AIRBAGY
Subaru WRX STI je vybaveno předními airbagy SRS, předními bočními i hlavovými airbagy SRS a nyní i novým kolenním airbagem, jenž pomáhá chránit dolní část končetin řidiče.

BRZDY BREMBO
Přijde-li na otázku brzdové soustavy s nekompromisním brzdným účinkem, největším pojmem jsou bezpochyby brzdy Brembo schopné snášet nejnáročnější zátěž sportovní jízdy. Přesnější dávkování brzdného účinku díky velkým brzdovým třmenům a odvětrávaným kotoučům oceníte ve chvílích, kdy se s WRX STI vydáte zkoumat hranice jeho možností.

KONTAKTUJTE NÁS

ANO, souhlasím se zpracováním osobních údajů
NE, nesouhlasím se zpracováním osobních údajů Souhlas se zpracováním osobních údajů
I. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnosti Emil Frey ČR, s.r.o. (Správce) tedy bude oprávněn využívat osobní údaje k rozesílání nabídek, akcí, soutěží a jiných obchodních sdělení firmy Emil Frey pro značky Subaru, Kia, Suzuki, Toyota, Lexus po dobu 10let.
II. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů (jména, adresy, e-mailu a tel. čísla) ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších právních předpisů, a současně ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen "obecné nařízení o ochraně osobních údajů"), které nabývá účinnosti dnem 25. 5. 2018 společnosti Emil Frey ČR, s.r.o., se sídlem Pekařská 638/5, IČO: 45805270, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v [Praze], oddíl C, vložka 11870 jakožto správci (dále jen "Správce") a dalším třetím osobám určeným správcem jakožto zpracovatelům (zejména členům distribuční sítě správce) pro účel stanovený dále.
Účelem zpracování osobních údajů je jejich využití pro další obchodní a marketingovou činnost (obchodní nabídky, nabídky akce, soutěže), zejména pak pro průzkum trhu, statistické účely, sledování údajů o prodeji, poskytování poprodejních služeb a šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
Osobní údaje budou zpracovány po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu.
Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování.
Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas. zaškrtnutím políčka.
Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů
SUBARU EMIL FREY: Subaru, Subaru Impreza, Subaru Outback, Subaru Legacy, Subaru Forester, Subaru XV, Subaru WRX STI, Subaru BRZ

Emil Frey Stodůlky
Pekařská 638/5
155 00 Praha 5
255 720 111

Emil Frey Černý Most
Skorkovská 1585
198 00 Praha 14
281 000 511


Copyright ©2015, Emil Frey ČR
Created by UpFront