SUBARU WRX STI
Vybavení interiéru

SUBARU WRX STI

Sportovní ukazatele s LCD displejem

Palubní ukazatele s ostrým a dokonale čitelným zobrazením okamžitě zprostředkují nejdůležitější informace při řízení. Po nastartování WRX STI se ručičky proběhnou po kruhových ukazatelích s příslibem atraktivních jízdních zážitků. LCD displej o úhlopříčce 3,5" umístěný mezi dvojicí kruhových ukazatelů lze uživatelsky nastavovat, a zobrazovat tak v zorném poli přesně ty informace, které si přejete.

SUBARU WRX STI

Multifunkční informační displej

Displej umístěný v optimálním výhledovém poli minimálně odvádí pozornost při řízení a zobrazuje nejrůznější informace k lepšímu propojení řidiče s jeho vozem. Dokonce se zde mohou zobrazovat digitální ukazatele s tlakem plnění válců.

SUBARU WRX STI

Dvouzónová automatická klimatizace

SUBARU WRX STI

Navigace s podporu paměťových karet SD a prémiová audio soustava Harman/Kardon+: přehrávač CD a 9 reproduktorů s 1 zesilovačem

SUBARU WRX STI

USB konektor a zdířka pro připojení vnějšího audio zařízení (ve schránce středové konzoly)

SUBARU WRX STI

Hliníkové pedály

SUBARU WRX STI

Zadní parkovací kamera

SUBARU WRX STI

Sedadlo řidiče elektricky nastavitelné v osmi směrech

KONTAKTUJTE NÁS

ANO, souhlasím se zpracováním osobních údajů
NE, nesouhlasím se zpracováním osobních údajů Souhlas se zpracováním osobních údajů
I. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnosti Emil Frey ČR, s.r.o. (Správce) tedy bude oprávněn využívat osobní údaje k rozesílání nabídek, akcí, soutěží a jiných obchodních sdělení firmy Emil Frey pro značky Subaru, Kia, Suzuki, Toyota, Lexus po dobu 10let.
II. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů (jména, adresy, e-mailu a tel. čísla) ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších právních předpisů, a současně ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen "obecné nařízení o ochraně osobních údajů"), které nabývá účinnosti dnem 25. 5. 2018 společnosti Emil Frey ČR, s.r.o., se sídlem Pekařská 638/5, IČO: 45805270, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v [Praze], oddíl C, vložka 11870 jakožto správci (dále jen "Správce") a dalším třetím osobám určeným správcem jakožto zpracovatelům (zejména členům distribuční sítě správce) pro účel stanovený dále.
Účelem zpracování osobních údajů je jejich využití pro další obchodní a marketingovou činnost (obchodní nabídky, nabídky akce, soutěže), zejména pak pro průzkum trhu, statistické účely, sledování údajů o prodeji, poskytování poprodejních služeb a šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
Osobní údaje budou zpracovány po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu.
Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování.
Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas. zaškrtnutím políčka.
Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů
SUBARU EMIL FREY: Subaru, Subaru Impreza, Subaru Outback, Subaru Legacy, Subaru Forester, Subaru XV, Subaru WRX STI, Subaru BRZ

Emil Frey Stodůlky
Pekařská 638/5
155 00 Praha 5
255 720 111

Emil Frey Černý Most
Skorkovská 1585
198 00 Praha 14
281 000 511


Copyright ©2015, Emil Frey ČR
Created by UpFront