SUBARU XV
Bezpečnost

Schopnost předvídat má již vrozenou. .

SUBARU XV

Co se ukrývá uvnitř:
Stálý pohon všech kol Subaru XV, skvělá ovladatelnost a systémy aktivní bezpečnosti vám dávají moc vyhnout se nebezpečí vždy, když vám překříží cestu.
Co dokáže:
Subaru si dobře uvědomuje, že nejlepší způsob jak přestát nehodu je zcela se jí vyhnout.

Připraven na vše kolem.

SUBARU XV

Co se ukrývá uvnitř:
Chytře řešená konstrukce, výjimečně robustní stavba a pokrokové technologie jsou připraveny izolovat cestující od nebezpečné nárazové energie - kdyby přeci jen k něčemu došlo.
Co dokáže:
Přestože některým střetům skutečně nelze zabránit, můžete se vždy s klidem v duši spolehnout na to, že váš vůz byl navržen s cílem maximálně vás ochránit.

Pasivní bezpečnost, aby následky nehody nebyly tak závažné.

Ochrana cestujících hrála významnou roli při návrhu všech komponent Subaru XV - od těch největších, jako jsou např. sedadla, až po ty menší, kam patří mj. pedály. Struktura karosérie pohlcující nárazovou energii byla v kritických místech posílena výztužemi z vysokopevnostní oceli, které zamezují proniknutí nárazové energie do prostoru pro cestující a současně zvyšují tuhost v ohybu. Cestující jsou dále přímo chráněni celou řadou pokrokových bezpečnostních funkcí v interiéru vozu.

KONTAKTUJTE NÁS

SUBARU EMIL FREY: Subaru, Subaru Impreza, Subaru Outback, Subaru Legacy, Subaru Forester, Subaru XV, Subaru WRX STI, Subaru BRZ

Emil Frey Stodůlky
Pekařská 638/5
155 00 Praha 5
255 720 111

Emil Frey Černý Most
Skorkovská 1585
198 00 Praha 14
281 000 511


Copyright ©2015, Emil Frey ČR
Created by UpFront