SUBARU XV
Design

Naladěn na jedné vlně s duchem města. V každém směru.

SUBARU XV

Směle vytažené lemy blatníků a štíhlý aerodynamický profil dává okamžitě najevo, že Subaru XV je crossover moderní doby. Nejrůznější křivky a záhyby karoserie napomáhají k optimálnímu obtékání vzduchu s ohledem na co nejlepší spotřebu paliva. Výrazně skloněné čelní sklo se základnou posunutou vpřed přináší agresivní styl a lepší výhled - čímž spojuje každodenní praktičnost s vytříbeným stylem.

Intuice. Na dosah ruky.

SUBARU XV

Díky ergonomicky rozmístěným ovládacím prvkům v Subaru XV vždy okamžitě víte, kam sáhnout a co udělat. Informace i zábava jsou na dosah ruky - vylepšený multifunkční displej (na přání) umožňuje sledovat přesnou spotřebu paliva a další informace. Díky informacím na dosah a vyššímu posazu se skvělým výhledem všemi směry získáváte pocit dokonalé kontroly.

Prostor uprostřed města.

SUBARU XV

Usedněte do Subaru XV a zmocní se vás pocit, že prostor kolem vás se rázem o něco nafoukl. Začíná to prostorem pro řidiče i spolujezdce, kteří mají v oblasti kyčlí, loktů a ramen k dispozici více místa na šířku, než byste soudili z vnějších rozměrů vozu. Spousta místa pro nohy zadních cestujících je výsledkem delšího rozvoru náprav. K tomu se přidává vyšší míra pohodlí, od sedadel zvýrazněných sportovní síťovinou až po kultivované obložení interiéru měkké na dotek. Za volantem Subaru XV vám bude i přeplněné město připadat jako příjemné místo k životu.

Zábava a hospodárnost. Na dosah ruky.

Ať již patříte k těm, kteří si každý okamžik za volantem doslova vychutnávají, nebo se prostě potřebujete přesouvat z bodu A do bodu B, Subaru XV si vás získá celou řadou pokrokových prvků výbavy, které vám zpříjemní cestu, zajistí hospodárný provoz a umožní vždy dorazit do cíle v naprostém pohodlí. Veškeré prvky výbavy jsou maximálně intuitivní a přizpůsobitelné vašim potřebám.

Na vlně aktivního života.

SUBARU XV

Co se ukrývá uvnitř:
1. Prostor pro cestující a zavazadla harmonicky doplňuje řada drobných odkládacích prostorů v duchu maximální všestrannosti a každodenní praktičnosti.

Co dokáže:
Hranice všestrannosti jsou dány pouze mírou vaší představivosti. Vždy se můžete spolehnout na to, že Subaru XV se dokáže s vaším náročným životním stylem bez problémů vypořádat.
Každá součást konstrukce Subaru XV - dokonce i kompaktní řešení zavěšení zadních kol - přispěla ke vzniku crossoveru, který si okamžitě a na dlouho zamilujete. Široký zavazadelník s přehledem zvládne náklad na vaše víkendové výpravy. Další prostor získáte samostatným sklopením zadních sedadel dělených v poměru 60:40. Karoserie navržená pro aktivní životní styl umožňuje velmi snadné nastupování i vystupování.

KONTAKTUJTE NÁS

ANO, souhlasím se zpracováním osobních údajů
NE, nesouhlasím se zpracováním osobních údajů Souhlas se zpracováním osobních údajů
I. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnosti Emil Frey ČR, s.r.o. (Správce) tedy bude oprávněn využívat osobní údaje k rozesílání nabídek, akcí, soutěží a jiných obchodních sdělení firmy Emil Frey pro značky Subaru, Kia, Suzuki, Toyota, Lexus po dobu 10let.
II. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů (jména, adresy, e-mailu a tel. čísla) ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších právních předpisů, a současně ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen "obecné nařízení o ochraně osobních údajů"), které nabývá účinnosti dnem 25. 5. 2018 společnosti Emil Frey ČR, s.r.o., se sídlem Pekařská 638/5, IČO: 45805270, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v [Praze], oddíl C, vložka 11870 jakožto správci (dále jen "Správce") a dalším třetím osobám určeným správcem jakožto zpracovatelům (zejména členům distribuční sítě správce) pro účel stanovený dále.
Účelem zpracování osobních údajů je jejich využití pro další obchodní a marketingovou činnost (obchodní nabídky, nabídky akce, soutěže), zejména pak pro průzkum trhu, statistické účely, sledování údajů o prodeji, poskytování poprodejních služeb a šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
Osobní údaje budou zpracovány po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu.
Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování.
Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas. zaškrtnutím políčka.
Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů
SUBARU EMIL FREY: Subaru, Subaru Impreza, Subaru Outback, Subaru Legacy, Subaru Forester, Subaru XV, Subaru WRX STI, Subaru BRZ

Emil Frey Stodůlky
Pekařská 638/5
155 00 Praha 5
255 720 111

Emil Frey Černý Most
Skorkovská 1585
198 00 Praha 14
281 000 511


Copyright ©2015, Emil Frey ČR
Created by UpFront