SUBARU XV
Design

Naladěn na jedné vlně s duchem města. V každém směru.

SUBARU XV

Směle vytažené lemy blatníků a štíhlý aerodynamický profil dává okamžitě najevo, že Subaru XV je crossover moderní doby. Nejrůznější křivky a záhyby karoserie napomáhají k optimálnímu obtékání vzduchu s ohledem na co nejlepší spotřebu paliva. Výrazně skloněné čelní sklo se základnou posunutou vpřed přináší agresivní styl a lepší výhled - čímž spojuje každodenní praktičnost s vytříbeným stylem.

Intuice. Na dosah ruky.

SUBARU XV

Díky ergonomicky rozmístěným ovládacím prvkům v Subaru XV vždy okamžitě víte, kam sáhnout a co udělat. Informace i zábava jsou na dosah ruky - vylepšený multifunkční displej (na přání) umožňuje sledovat přesnou spotřebu paliva a další informace. Díky informacím na dosah a vyššímu posazu se skvělým výhledem všemi směry získáváte pocit dokonalé kontroly.

Prostor uprostřed města.

SUBARU XV

Usedněte do Subaru XV a zmocní se vás pocit, že prostor kolem vás se rázem o něco nafoukl. Začíná to prostorem pro řidiče i spolujezdce, kteří mají v oblasti kyčlí, loktů a ramen k dispozici více místa na šířku, než byste soudili z vnějších rozměrů vozu. Spousta místa pro nohy zadních cestujících je výsledkem delšího rozvoru náprav. K tomu se přidává vyšší míra pohodlí, od sedadel zvýrazněných sportovní síťovinou až po kultivované obložení interiéru měkké na dotek. Za volantem Subaru XV vám bude i přeplněné město připadat jako příjemné místo k životu.

Zábava a hospodárnost. Na dosah ruky.

Ať již patříte k těm, kteří si každý okamžik za volantem doslova vychutnávají, nebo se prostě potřebujete přesouvat z bodu A do bodu B, Subaru XV si vás získá celou řadou pokrokových prvků výbavy, které vám zpříjemní cestu, zajistí hospodárný provoz a umožní vždy dorazit do cíle v naprostém pohodlí. Veškeré prvky výbavy jsou maximálně intuitivní a přizpůsobitelné vašim potřebám.

Na vlně aktivního života.

SUBARU XV

Co se ukrývá uvnitř:
1. Prostor pro cestující a zavazadla harmonicky doplňuje řada drobných odkládacích prostorů v duchu maximální všestrannosti a každodenní praktičnosti.

Co dokáže:
Hranice všestrannosti jsou dány pouze mírou vaší představivosti. Vždy se můžete spolehnout na to, že Subaru XV se dokáže s vaším náročným životním stylem bez problémů vypořádat.
Každá součást konstrukce Subaru XV - dokonce i kompaktní řešení zavěšení zadních kol - přispěla ke vzniku crossoveru, který si okamžitě a na dlouho zamilujete. Široký zavazadelník s přehledem zvládne náklad na vaše víkendové výpravy. Další prostor získáte samostatným sklopením zadních sedadel dělených v poměru 60:40. Karoserie navržená pro aktivní životní styl umožňuje velmi snadné nastupování i vystupování.

KONTAKTUJTE NÁS

SUBARU EMIL FREY: Subaru, Subaru Impreza, Subaru Outback, Subaru Legacy, Subaru Forester, Subaru XV, Subaru WRX STI, Subaru BRZ

Emil Frey Stodůlky
Pekařská 638/5
155 00 Praha 5
255 720 111

Emil Frey Černý Most
Skorkovská 1585
198 00 Praha 14
281 000 511


Copyright ©2015, Emil Frey ČR
Created by UpFront