SUBARU XV
Technologie

Zatáčky vždy pod kontrolou. S pomocí všech 4 kol.

SUBARU XV

Symetrický pohon všech kol: Symmetrical AWD
Uspokojení z jízdy staví na příkladné symetrii a vyváženosti. Právě proto Subaru již od roku 1972 používá a neustále zdokonaluje svůj systém pohonu Symmetrical AWD. Pohon AWD ve spojení s plochým motorem SUBARU BOXER vykazuje prakticky dokonalé symetrické uspořádání a přináší nejen atraktivní dynamiku a výjimečné záběrové schopnosti, ale i vyváženost a stabilitu přinášející skvělou kontrolu za každého stavu vozovky.

Výkon znamená i hravost.

SUBARU XV

Motor SUBARU BOXER
Jen velmi málo vozů může nabídnout vzrušující radost a nenucenost, jakou se chlubí Subaru XV. Důvodem je plochý motor SUBARU BOXER s protiběžnými písty, kde jsou válce umístěny po obou stranách klikového hřídele v úhlu 180 stupňů proti sobě. Profil je tak nižší a plošší než u motorů odlišné konstrukce. Pohonná jednotka (a tedy i celý vůz) má tak nižší těžiště, což se projevuje lepším rozložením hmotnosti vozu. Protiběžný chod pístů kromě toho znamená, že pohyby pístů působí proti sobě, a tak se přirozeným způsobem eliminují vibrace.

Zdroj vaší radosti, bez ohledu na zařazenou rychlost.

SUBARU XV

Co se ukrývá uvnitř:
Subaru XV umožňuje zvolit převodovku odpovídající vašemu řidičskému stylu, vždy se specifickou verzí pohonu Symmetrical AWD.
Co dokáže:
Je celkem lhostejné, jakým způsobem se rozhodnete výkon motoru ovládat, protože si vždy vychutnáte robustní vyváženost a kontrolu danou pohonem Symmetrical AWD.

KONTAKTUJTE NÁS

SUBARU EMIL FREY: Subaru, Subaru Impreza, Subaru Outback, Subaru Legacy, Subaru Forester, Subaru XV, Subaru WRX STI, Subaru BRZ

Emil Frey Stodůlky
Pekařská 638/5
155 00 Praha 5
255 720 111

Emil Frey Černý Most
Skorkovská 1585
198 00 Praha 14
281 000 511


Copyright ©2015, Emil Frey ČR
Created by UpFront