SUBARU XV
Vybavení exteriéru

SUBARU XV

17" litá kola

Subaru XV obouvá 17" kola z hliníkové slitiny, díky nimž vůz získává dynamičtější postoj. Výsledkem designu s jedinečnou černou a strojově opracovaným profilem ve dvoubarevném tónu je nápadný kontrast odrážející duální charakter vozu, který je smělý, ale současně i nenucený.

SUBARU XV

Vytažené lemy blatníků

Optický účinek, který jinde neuvidíte - dynamicky vytažené lemy blatníků propůjčují Subaru XV jedinečný a nezaměnitelně sportovní profil crossoveru. Elegantní a současně drsný vzhled pro městské bulváry, praktická všestrannost pro každý den - Subaru XV je připraveno na každou cestu, za deště i jasného dne.

SUBARU XV

Výbojkové světlomety HID s automatickým vyrovnáváním výšky

Výbojkové světlomety (výbava na přání) zajišťují osvětlení téměř jako ve dne. Díky automatickému vyrovnávání výšky jsou světlomety vždy skloněny ve správném úhlu vůči vozovce, a tak zajišťují optimální viditelnost.

SUBARU XV

Výbojkové světlomety HID a výsuvné ostřikovače světlometů

Volitelné výbojkové HID světlomety poskytují jasnější, bělejší světlení. Jet-spray ostřikovače zajišťují efektivitu světlometů i ve špatném počasí.

SUBARU XV

Mlhová světla

Mlhová světla s několika parabolami slouží zároveň jako světla pro denní svícení; vyzařují široký a plochý proud světla s nižší mírou oslnění v mlze v zájmu vyšší bezpečnosti jízdy.

SUBARU XV

Automatické stírání čelního skla s dešťovým čidlem

Automatické stěrače (výbava na přání) spolupracují s dešťovým čidlem, které rozpozná dopadající kapky vody a dokáže přizpůsobit interval a rychlost stírání hustotě deště.

SUBARU XV

Elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka

Velká zrcátka s aerodynamickým tvarem kvůli co nejnižšímu hluku disponují funkcí elektrického sklápění, kterou využijete v úzkých uličkách nebo při parkování.

SUBARU XV

Elektricky ovládané střešní okno

Velké střešní okno s ručně nastavitelnou clonou nabízí panoramatický výhled a čerstvý závan vzduchu pro cestující na předních i zadních sedadlech.

SUBARU XV

Střešní lyžiny

SUBARU XV

Střešní spoiler

Propracovaný a vysoce aerodynamický střešní spoiler je zcela hladce začleněn do zadní výklopné zádě a přispívá ke sportovnímu charakteru crossoveru Subaru XV.

SUBARU XV

Vstup do vozu bez použití klíče, spouštění motoru tlačítkem

Odemkněte přední dveře nebo výklopnou záď pouhým zatažením za rukojeť, spusťte motor a vydejte se na cestu - aniž byste vyndali klíček ze své kapsy.

SUBARU XV

Parkovací kamera

Zadní parkovací kamera, standardně dodávaná ve verzích Comfort a Executive usnadňuje manévrování se Subaru XV v přeplněných ulicích měst. Když řidič zařadí zpětný chod, na barevném displeji zabudovaném do přístrojové desky Subaru XV se zobrazuje přehled o situaci za vozem, včetně vodicích čar napomáhajících při parkovacích manévrech.

KONTAKTUJTE NÁS

SUBARU EMIL FREY: Subaru, Subaru Impreza, Subaru Outback, Subaru Legacy, Subaru Forester, Subaru XV, Subaru WRX STI, Subaru BRZ

Emil Frey Stodůlky
Pekařská 638/5
155 00 Praha 5
255 720 111

Emil Frey Černý Most
Skorkovská 1585
198 00 Praha 14
281 000 511


Copyright ©2015, Emil Frey ČR
Created by UpFront