SUBARU XV
Vybavení exteriéru

SUBARU XV

Aktivní natáčecí světlomety

Nový bezpečnostní prvek. Až budete za tmy projíždět zatáčku, hlavní světlomety se natočí vlevo či v pravo podle polohy volantu.

SUBARU XV

18" kola z hliníkové slitiny

SUBARU XV okamžitě rozpoznáte od jakéhokoliv jiného automobilu podle vzrušujícího nového designu kol. Tyto odolné a přitom lehké disky ukazují silnou, živou a jedinečnou osobnost SUBARU XV.

SUBARU XV

17" kola z lehké slitiny

I tato stylová kola jsou lehká, odolná a podtrhují funkčnost a jedinečný charakter nového SUBARU XV.

SUBARU XV

Automatické stírání čelního skla s dešťovým čidlem

Automatické stěrače spolupracují s dešťovým čidlem, které rozpozná dopadající kapky vody a dokáže přizpůsobit interval a rychlost stírání hustotě deště.

SUBARU XV

Střešní ližiny

Střešní ližiny na SUBARU XV jsou připraveny upevnit veškeré příslušenství vašeho života, a umocnit tak požitek z jízdy ještě vyšší užitnou hodnotou.

SUBARU XV

Střešní spoiler

Zlepšuje aerodynamické vlastnosti a podtrhává sportovní image výkonného vozu.

SUBARU XV

LED zadní sdružená světla

Buďte vidět - mnoha způsoby. Stylová a jasná zadní světla zdůrazňují design karoserie nového Subaru XV a zároveň zlepšují jeho viditelnost, a tím i bezpečnost.

SUBARU XV

Zadní mlhová světla

Zlepšete za špatného počasí viditelnost vašeho vozu pro vozidla za vámi. Nová zadní mlhová světla jsou nainstalována v nárazníku a chráněna plastovým obložením, které podtrhuje stylový a dravý vzhled zbrusu nového SUBARU XV.

KONTAKTUJTE NÁS

SUBARU EMIL FREY: Subaru, Subaru Impreza, Subaru Outback, Subaru Legacy, Subaru Forester, Subaru XV, Subaru WRX STI, Subaru BRZ

Emil Frey Stodůlky
Pekařská 638/5
155 00 Praha 5
255 720 111

Emil Frey Černý Most
Skorkovská 1585
198 00 Praha 14
281 000 511


Copyright ©2015, Emil Frey ČR
Created by UpFront