SUBARU XV
Vybavení interiéru

SUBARU XV SUBARU XV
SUBARU XV

Hliníkové pedály

Pedály inspirované motorsportem dávají interiéru vzrušující charakter.

SUBARU XV

Vstup do vozu bez použití klíče, spouštění motoru tlačítkem

Stylový ovladač umožňuje bezklíčový přístup do vozu a jednoduché spuštění motoru stiskem jediného tlačítka.

SUBARU XV

Elektronická parkovací brzda

EPB, integrovaná do brzdových třmenů, se snadno aktivuje tlačítkem a svírá brzdové destičky silou elektromotoru. Při zastavení v kopci se EPB aktivuje automaticky. Po sešlápnutí plynu je EPB automaticky deaktivována a funkce Hill Holder zabrání couvnutí vozu.

SUBARU XV

USB konektor a konektor pro externí zdroj hudby

Připojte svůj iPod nebo jiný hudební přehrávač do standardních portů AUX nebo USB a vaše hudba bude hrát z audiosystému SUBARU XV. Se dvěma porty USB navíc můžete nabíjet dvě zařízení zároveň.

SUBARU XV

Sedadlo řidiče elektricky nastavitelné v osmi směrech

Najděte ideální pozici za volantem se sedadlem řidiče nastavitelným v osmi směrech. I díky tomu je cestování na dlouhé vzdálenosti velmi komfortní.

SUBARU XV

Tempomat

Řidič může jediným dotykem nastavit a udržovat stabilní rychlost jízdy, což ocení zejména při dlouhých dálničních přesunech za slabého provozu.

SUBARU XV

Elektrické výklopné a posuvné střešní okno

Inovované SUBARU XV je vybaveno střešním oknem, které vpustí do interiéru světlo a přispěje tak k příjemné a komfortní jízdě pro všechny na palubě.

SUBARU XV

Dvouzónová samočinná klimatizace

Přepracovaná klimatizace rozvádí čerstvý vzduch účinně a tiše díky mnohem lepšímu směrovému proudění. A proto se uvnitř budete cítit skvěle za jakéhokoliv počasí.

SUBARU XV

Multifunkční displej

LCD multifunkční displej s uhlopříčkou 6,3 palce, umístěný v horní části přístrojové desky, poskytuje řidiči i spolucestujícím užitečné informace ve velmi přehledném zobrazení. Pokud používáte navigaci, připojí se k multifunkčnímu displeji a ukazuje jednotlivé navigační pokyny před příjezdem ke křižovatce nebo před odbočením.

SUBARU XV

Informační displej

Barevný LCD displej s úhlopříčkou 4,2 palce čitelně a přehledně zobrazuje užitečné provozní informace o voze, a vy se tak v klidu můžete věnovat cestě před sebou.

SUBARU XV

Zadní parkovací kamera

Nové SUBARU XV zaparkujete v úzkých městských uličkách naprosto s přehledem. Jakmile zařadíte zpětný chod, na multifunkčním displeji se promítne obraz zadní kamery a účinně vám pomůže s parkováním.

SUBARU XV

Audiosystém se 6 reproduktory

Užijte si pocitu jako doma, až budete poslouchat vaši oblíbenou hudbu z prémiového audiosystému se 6 reproduktory. Ten je vybaven dvěma doplňkovými vysokofrekvenčními reproduktory ve středovém panelu pro širší zvukový rozsah.

SUBARU XV

Naložte ho dobrodružstvím a naplňte vzpomínkami

Navoskujte lyže, vyleštěte surfová prkna a promažte kola, protože je budete potřebovat. Zbrusu nové SUBARU XV se vyznačuje výjimečným prostorem pro náklad, takže si s sebou můžete vzít všechno, co k životu potřebujete. SUBARU XV je kdykoliv připraveno podpořit vás ve vašich cestách po městě i do divočiny.

SUBARU XV

Chytré nápady pro přepravu

SUBARU XV přidává k potěšení z řízení ještě více praktičnosti. Široký, téměř čtvercový nakládací otvor zavazadlového prostoru je mnohem větší než dříve a umožňuje ještě snadnější nakládání a vykládání zavazadel. Uvnitř najdete ještě více prostoru mezi podběhy. Když potřebujete více místa, můžete pro převážení větších předmětů využít praktické střešní ližiny.

SUBARU XV

Opěráky zadních sedadel sklopitelné v poměru 60/40

V případě potřeby lze opěráky zadních sedadel sklopit, aby vám vznikl další úložný prostor. I na lyže či jiné delší předměty.

KONTAKTUJTE NÁS

ANO, souhlasím se zpracováním osobních údajů
NE, nesouhlasím se zpracováním osobních údajů Souhlas se zpracováním osobních údajů
I. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnosti Emil Frey ČR, s.r.o. (Správce) tedy bude oprávněn využívat osobní údaje k rozesílání nabídek, akcí, soutěží a jiných obchodních sdělení firmy Emil Frey pro značky Subaru, Kia, Suzuki, Toyota, Lexus po dobu 10let.
II. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů (jména, adresy, e-mailu a tel. čísla) ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších právních předpisů, a současně ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen "obecné nařízení o ochraně osobních údajů"), které nabývá účinnosti dnem 25. 5. 2018 společnosti Emil Frey ČR, s.r.o., se sídlem Pekařská 638/5, IČO: 45805270, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v [Praze], oddíl C, vložka 11870 jakožto správci (dále jen "Správce") a dalším třetím osobám určeným správcem jakožto zpracovatelům (zejména členům distribuční sítě správce) pro účel stanovený dále.
Účelem zpracování osobních údajů je jejich využití pro další obchodní a marketingovou činnost (obchodní nabídky, nabídky akce, soutěže), zejména pak pro průzkum trhu, statistické účely, sledování údajů o prodeji, poskytování poprodejních služeb a šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
Osobní údaje budou zpracovány po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu.
Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování.
Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas. zaškrtnutím políčka.
Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů
SUBARU EMIL FREY: Subaru, Subaru Impreza, Subaru Outback, Subaru Legacy, Subaru Forester, Subaru XV, Subaru WRX STI, Subaru BRZ

Emil Frey Stodůlky
Pekařská 638/5
155 00 Praha 5
255 720 111

Emil Frey Černý Most
Skorkovská 1585
198 00 Praha 14
281 000 511


Copyright ©2015, Emil Frey ČR
Created by UpFront