SUBARU XV
Vybavení interiéru

SUBARU XV

Vstup do vozu bez použití klíče, spouštění motoru tlačítkem

Odemkněte přední dveře nebo výklopnou záď pouhým zatažením za rukojeť, spusťte motor a vydejte se na cestu - aniž byste vyndali klíček ze své kapsy.

SUBARU XV

Automatické zapínání a vypínání světel

Díky světelnému čidlu se světlomety za šera automaticky zapnou. Po vyjmutí klíčku ze zapalování se světla vypnou

SUBARU XV

Výškové i podélné nastavování volantu

Ideální pozici za volantem najdete díky možnosti jeho výškového i podélného seřizování.

SUBARU XV

Volání pomocí hands-free s technologií Bluetooth

Soustava hands-free s mikrofonem zabudovaným v obložení stropu dokáže automaticky připojit mobilní telefon podporující Bluetooth, a tak můžete za jízdy pohodlně a bezpečně volat bez držení telefonu. Rovněž umožňuje bezdrátové streamování audia z hudebního přehrávače pomocí technologie Bluetooth.

SUBARU XV

Tempomat

Řidič může jediným dotykem nastavit a udržovat stabilní rychlost jízdy, což ocení zejména při dlouhých dálničních přesunech za slabého provozu.

SUBARU XV

Sedadlo řidiče elektricky nastavitelné v osmi směrech

Funkce elektrického nastavování v osmi směrech umožňuje řidiči rychle nalézt pohodlnou pozici za volantem.

SUBARU XV

Manuální zvedání sedadla

Pro příjemnější výhled z vozu nabízí Subaru XV řidiči ruční zvedák sedadla, který umožňuje rychle a pohodlně nastavit výšku sedadla. Jednoduše zvedněte páku a zatlačte ji dolů pro nastavení výšky pro Vaše pohodlí a výhled z vozu.

SUBARU XV

Hliníkové pedály

Standardní výbava u provedení 2.0i Executive, tyto sportovní pedály dodávají interiéru vzrušující vzhled.

SUBARU XV

Vylepšený multifunkční displej

Cestujte s jistotou, která staví na znalostech. Displej prakticky umístěný na přístrojovém panelu zobrazuje čas, teplotu, upozornění na nutnost údržby a některé informace týkající se bezpečnosti jízdy, např. údaje stabilizačního systému VDC, vše v češtině. Informační obrazovky zaměřené na hospodárnost provozu vás udržují v obraze a umožňují komplexní sledování spotřeby paliva - můžete dokonce porovnávat spotřebu mezi jednotlivými jízdami.

SUBARU XV

Věstavěná navigace v češtině

Proplétáte se často bludištěm velkoměsta? Navigační soustava v Subaru XV vám poskytne rychlé a přesné instrukce, jejichž užitečnost ještě zvyšují dopravní informace předávané v reálném čase. Vysoce kvalitní displej ukazuje vaši momentální polohu a doplňuje další informace, například údaje o údržbě vozu nebo obsah SMS zpráv přenášených z vašeho mobilního telefonu přes Bluetooth. Nastavení můžete pohodlně upravovat pomocí dotykové obrazovky, anebo využít pokrokový systém rozpoznávání hlasu, umožňující ovládat soustavu v sedmi různých jazycích.

SUBARU XV

Prémiová audio soustava se 6 nebo 4 reproduktory

Vdechněte hudbě život prostřednictví audio soustavy se čtveřicí reproduktorů a výkonem 140 W, resp. soustavy se 6 reproduktory a výkonem 180 W. Reproduktory speciálně vyladěné pro akustické podmínky interiéru Subaru XV zaručují bohatý zvuk, který pohltí vaše smysly. Soustava se šesti reproduktory nabízí USB vstup, bezdrátové připojení hands-free přes Bluetooth a dvojici dalších reproduktorů zabudovaných do přístrojového panelu, které zvyšují věrnost reprodukce ve středním a vysokém kmitočtovém spektru.

SUBARU XV

Parkovací kamera

Zadní parkovací kamera, standardně dodávaná ve verzích Comfort a Executive usnadňuje manévrování se Subaru XV v přeplněných ulicích měst. Když řidič zařadí zpětný chod, na barevném displeji zabudovaném do přístrojové desky Subaru XV se zobrazuje přehled o situaci za vozem, včetně vodicích čar napomáhajících při parkovacích manévrech.

SUBARU XV

Dvouzónová samočinná klimatizace

Pomocí dvouzónové klimatizace (výbava na přání) můžete regulovat intenzitu ventilace a teplotu nezávisle pro řidiče a předního spolujezdce. Průniku částic prachu do kabiny brání jemný vzduchový filtr.

SUBARU XV

Vyhřívání předních sedadel

Vyhřívání předních sedadel (výbava na přání) umožňuje dva stupně nastavení - rychlé zahřátí, resp. uklidňující temperování.

SUBARU XV

Dva držáky nápojů vpředu

Řidič i spolujezdec mají k dispozici praktické držáky nápojů k bezpečnému odložení plechovky či lahve v pohodlném dosahu.

SUBARU XV

USB a AUX vstup (ve středové konzoli)

Vychutnejte si hudbu skutečně na maximum. Připojte iPod nebo jiný přenosný přehrávač přes standardní vstup AUX nebo volitelně dodávaný port USB a můžete ihned začít s poslechem svých oblíbených skladeb ve formátu MP3 nebo WMA prostřednictvím kvalitní audio soustavy ve vašem Subaru XV. Funkce hlasového ovládání umožňuje vyhledávání skladeb i zadávání dalších příkazů.

SUBARU XV

Odkládací box ve středové konzoli

Standardní box ve středové konzoli byl zvýšen pro pohodlnější zážitek, zatímco stále nabízí inteligentní řešení pro předměty jako propisky, vizitky a volné papíry. Všechny modely jsou dodávány s AUX vstupem ve standardní výbavě.

SUBARU XV

Kapsa v zadní části opěradla

Za sedadlem předního spolujezdce je pohodlná kapsa, která výborně poslouží pro mapy nebo časopisy.

SUBARU XV

Vysunovací kryt zavazadlového prostoru

Vysunovací a demontovatelný kryt zavazadlového prostoru je opatřen pevným a lehkým rámem z hliníku.

KONTAKTUJTE NÁS

SUBARU EMIL FREY: Subaru, Subaru Impreza, Subaru Outback, Subaru Legacy, Subaru Forester, Subaru XV, Subaru WRX STI, Subaru BRZ

Emil Frey Stodůlky
Pekařská 638/5
155 00 Praha 5
255 720 111

Emil Frey Černý Most
Skorkovská 1585
198 00 Praha 14
281 000 511


Copyright ©2015, Emil Frey ČR
Created by UpFront